BIST 1.503
DOLAR 7,19
EURO 8,78
ALTIN 414,63
MEDYA

Müge Anlı'da kayıp Semira Arslan'ın su kuyusunda cesedi bulundu

Hatay'ın Altınözü ilçesinde 31 Mayıs 2017 yılında kaybolan 17 yaşındaki Semira Arslan'ın cesedi evlerinini bulunduğu bahçedeki su kuyusunda bulundu. Peki Semira Arslan'ı kim yada kimler neden öldürdü?

Hatay'ın Altınözü ilçesinde yaşayan Semira Arslan 31 Mayıs 2017 yılında kayıplara karışmış bir dahada kendisinden haber alınamamıştı. 2 yıl İbrahim Demir ile imam nikahlı yaşayan Semira'nın şuan 2 yaşında olan bir tane erkek çocuğu var. Ailesi 18 Haziran 2017 yılında Müge Anlı ve ekibine başvurmuş ama Semira Arslan bütün aramalara rağmen bulunamamıştı. Şimdi ise Semira'nın ailesinin bahçesinde bulunan su kuyusunda bir kadın cesedi bulundu. Bulunana kadın cesedinin ise elleri ve kolları yok.Bulunan ceset Semira Arslan'a mı ait? Ceset Semira Arsan'ın ise kim yada kimler tarafından neden öldürüldü? Müge Anlı ve ekibi kayıp

İddialara göre Semira 31 Mayıs saat 14 gibi amcasının evine yengesine dantel modeli almaya gitmiş bir anda ortadan kaybolmuştu. Yengesi Semira'nın eve geldiği anca daha sonra nereye gittiğini göremediğini eve gitmek için çıktığını söyledi .Evden çıktıktan sonra gidebileceği 3 yol olan Semira o günden sonra haber alınamadı.

Semira'nın kaybından yaklaşık 1 yıl 9 ay sonra ise amcasının evinin yanında bulunan bir su kuyusunda bir kadın cesedine rastlandı. Aile ise su kuyusundan çıkan cesedin Semira'nın olduğunu düşünüyor.

Kuyuların yanında bulunan iki evde Semira'nın akrabalarına ait. Kuyunun sahibi Ahmet bey. Ahmet beyin oğlu Muhuttin bey kuyunun ağzının açık olduğunu fark ediyor sonra ne olduğuna bakmak için gittiğinde ise kuyusunda çuval içinde bir kadın cesedi buluyor. Semira'nın amcasının açıklamasına göre cesedin bir ayağı ve iki kolu yok. Cesedin üstünden çıkan kıyafetler ise Semira'nın kıyafetlerine çok benziyor.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Cemal Kaşıkçı cinayetinde metal eriten fırın kullanıldı
Dördüncü kattan atlayan kız arkadaşına "Ölme" diye yalvardı
Erdoğan: "Bay Kemal onlar yokluk kuyruğu değil, varlık kuyruğu"
Kurum "Erzincan'dan Marmara'ya uzanan hat büyük tehlike arz ediyor"
Dağdaki Cula Deliği'ne yaz için tonlarca kar depolandı
Dehşet veren olay! Aniden çöken filin altında kaldı
Varank: "Uyguladığımız tüm politikalar yatırımı ve üretimi merkeze alıyor"
Pekcan: "Şubatta ihracatımız yüzde 3,7 artışla 14 milyar 312 milyon dolar oldu"
Yenikapı-Hacıosman Metro hattında teknik arıza
Kedinin karla imtihanı! Tırmanmak için uğraştı ama başarılı olamadı