BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29
HABER /  MHP

MHP'den 51 başkan adayı için açıklama

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Cumhur İttifakı'nı desteklemekte kararlı olduklarını söyleyerek daha önce açıklandığı gibi Ankara, İstanbul ve İzmir'de aday açıklanmayacağını söyledi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhur İttifakını bozdurmamak noktasında kararlı olduklarına ilişkin açıklamasının ardından ittifakla ilgili bir açıklama da MHP'den geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, üç büyük ilde aday göstermeyeceklerini söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP'nin 51 belediye başkan adayını büyük oranda belirlediğini açıkladı. Durmaz, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "MHP Cumhur İttifakı'nın adaylarını desteklemekte kesin kararlı olacaktır" dedi. Durmaz'ın twitter takipçileriyle paylaştığı açıklama şöyle: 

"MHP Büyükşehirler dışındaki 51 il ilçe ve belde belediye başkan adaylarını büyük oranda belirlemiş ve kamuoyuyla paylaşmaktadır. 30 büyükşehirden daha önce ifade edilen şekilde Ankara, İstanbul ve İzmir'de aday göstermeyecektir. Diğer büyükşehirlerde ise CHP, İP ve HDP'den oluşan zillet ittifakının karşısında, MHP Cumhur İttifakı'nın adaylarını desteklemekte kesin kararlı olacaktır" 

ÖNCEKİ HABERLER
ALO 182 hastane randevu telefonu paralı mı-dakikası kaç lira?
Korkunç kaza saniye saniye kaydedilmiş
Akıncı Üssü davasında Adil Öksüz itirafı
Alanyaspor Beşiktaş maçı sonucu ve geniş özeti
Milli Savunma Bakanlığı açıkladı: Teröre darbe!
Eda Ece'yle ayrılan Buğrahan Tuncer yeni sevgilisiyle yakalandı
Yorumlar 10 yorum