BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29
HABER /  MHP

MHP Elazığ belediye başkan adayı kim oldu?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Bilal Çoban oldu. Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanlığı görevini de yürüten Çoban, Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nda öğretim üyesidir.

Abone ol

Bilal Çoban 1969 yılında Elazığ’da dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Elazığ’da tamamlayan Çoban, 1990 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nden mezun oldu.

1991 yılında, orta öğretimde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak göreve başlayan Çoban, 1993 yılında Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nde Araştırma Görevlisi oldu. 1996 yılında, “Fırat Havzası'ndaki Mahalli İdarelerin Spora Yaklaşımlarının Analizi” adlı yüksek lisans çalışmasını bitiren Doç. Dr. Bilal Çoban, 2002 yılında "Spor Hizmetleri Konusunda Halkın Belediyelerden Beklentileri" adlı çalışma ile doktorasını tamamladı.

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Çoban, 2002 yılından beri Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nda görev yapıyor. Çoban "Elazığ Büyükşehir olmayı istiyor" başlığıyla düzenlenen 150 Bin imza kampanyasının öncülüğünü de yapmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Mevlid kandili gecesi yapılacak ibadetler neler?
MHP Niğde belediye başkan adayı kim oldu?
MHP Denizli belediye başkan adayı kim oldu?
Esnaf yapılanmasında ele geçirilmişti: İşte FETÖ soruları!
Kılıçdaroğlu'ndan Mevlit Kandili mesajı
MHP Lideri Bahçeli'den İzmir depremi sonrası geçmiş olsun mesajı
Yorumlar 2 yorum