HABER /  EKONOMİ

Bakan Berat Albayrak'tan TürkAkımı açıklaması 'Güçlü işbirliğinin nişanesi'

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün gerçekleştirilen TürkAkımı ile ilgili açıklama yaptı. Albayrak "Türkiye’yi enerji ticaretinde merkez ülke yapma idealimizin önemli yapı taşlarından olan, Türkiye ile Rusya arasındaki güçlü işbirliğinin nişanesi TürkAkım projesi ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün gerçekleştirilen TürkAkımı ile ilgili açıklama yaptı. Albayrak Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"2 yıl önce imzasını attığımız TürkAkım projesinde deniz kısmı tamamlandı. Türkiye’yi enerji ticaretinde merkez ülke yapma idealimizin önemli yapı taşlarından olan, Türkiye ile Rusya arasındaki güçlü işbirliğinin nişanesi TürkAkım projesi ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız’ın yemini ile yeni sistem resmen başladı. Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun.

Bugün şükür günüdür. Bu aziz milletin parçası olmamızı sağlayan, böyle büyük bir liderle yol yürüten ve bu millete hizmet etmeyi nasip eyleyen Rabbimize bin şükür."

ÖNCEKİ HABERLER
Dolar ve altında son durum
Doğmadan evlenmiş nüfus kayıdında büyük hata
Ziraat Bankası Ankara Kuğulu Sanat Galerisi’nde çalışanların fotoğraf sergisi açıldı
Prof. Dr. Mehmet Karalı'dan kadınlarla ilgili skandal sözler!
Goldman Sachs'tan 2019'da dolar tahmini yükselecek mi?
Palalı Sabri kimdir Ebru Polat'ın sevgilisi Sabri Çelebi nerede?
Yorumlar