BIST 2.876
DOLAR 17,95
EURO 18,55
ALTIN 1.030,94
HABER /  MAGAZİN

Meryem Uzerli'nin yeni partneri resmen belli oldu

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım Eylül ayında Star TV'de yayınlanacak dizide başrolde olacak. Meryem Uzerli Murat Yıldırım'ın yeni dizisi İstanbul'da geçen modern bir aşk hikayesini konu alacak.

Abone ol

Meryem Uzerli’ye yeni dizisinde Murat Yıldırım’ın eşlik edeceği kesinleşti. Meryem Uzerli Eylül ayında ekranlarda olacak yeni dizide Murat Yıldırım ile kamera karşısında olacak.

Arap sermayeli yapım şirketi O3, dizi için uzun süredir Uzerli’ye partner arıyordu. Uzerli'nin Star TV'de yayınlanacak dizi için 2 milyon doların altına imza attığı öne sürülmüştü. Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'ın rol alacağı yeni dizi, İstanbul'da geçen modern bir aşk hikayesini anlatacak.


SENARYO BEĞENİLMEMİŞTİ
Ocak ayında çekimlerine başlanması beklenen dizi Eylül 2015'e sarkmıştı. Arap sermayeli yapım şirketi 'o3' merakla beklenen bu dizi için 5 ayrı senaryo ekibine sipariş verdi. Yaklaşık 17 senarist 4 ay boyunca Meryem Uzerli'yi zirveye taşıyacak proje üzerine çalıştı.
Toplam 9 senaryo bitti. Ancak hiçbiri kabul edilmedi. Seneristlere tek kuruş verilmedi. Yabancı dizilerden uyarlama yapmaya sıcak bakmayan ekip, şimdi yeni bir senaryo grubu toplamaya çalışıyor.

1425885958-z65hvxh3p7f04qn6k2phink8c4.pngMURAT YILDIRIM KİMDİR?
Aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979'da Konya'da doğdu. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden mezun oldu.
Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları'na (YÜO) katıldı ve 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı. YÜO'daki arkadaşları aracılığıyla televizyon dünyasına giren Yıldırım'ın televizyonla ilk tanışmasını sağlayan, 2003 yılında "Ölümsüz Aşk" dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü.
2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde "Mesut" karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti.

2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.
Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde "Demir" karakteri ile ününü perçinledi. Demir ve Asi arasında geçen gurur yüklü aşk ise dizinin konusunu oluşturmaktadır.
2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve Ceza adlı dizi için anlaşma imzalayan Yıldırım, dizide başrolü oynadı.

2012'de Tims Productions'ın yapımcılığını üstlendiği Show TV'de yayınlanan Suskunlar'da Ecevit karakterini canlandırmaktadır. Dizide çocuk yaşta başlarından geçen bir kaza sonucunda girdikleri çocuk hapishanesinde yaşadıkları kötü olayların ardından suskun kalmayı seçen dört çocuğun büyüdükten ve ayrı yollarda ilerledikten sonra bir gün intikam almak için bir araya gelmeleri anlatılır. 20 Haziran 2008'de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenen Yıldırım, 30 Haziran 2014'de boşandı.

ÖNCEKİ HABERLER
Tecavüzcüyü linç edenlere şok!
Tecavüzcüyü linç edenlere şok!
IŞİD'den kaçtı ABD'de öldürüldü
IŞİD'den kaçtı ABD'de öldürüldü
Ahmet Hakan'dan olay Abdullah Gül yazısı
Ahmet Hakan'dan olay Abdullah Gül yazısı
Survivor'da istenmeyen All Star Fulya Keskin kimdir?
Survivor'da istenmeyen All Star Fulya Keskin kimdir?
11 yaşındaki çocuklara tecavüz eğitimi!
11 yaşındaki çocuklara tecavüz eğitimi!
Whatsapp kullanıcılarına iyi haber
Whatsapp kullanıcılarına iyi haber
Sanayi üretiminde sert düşüş
Sanayi üretiminde sert düşüş
Bilim insanlarını şaşırtan gezegen keşfedildi
Bilim insanlarını şaşırtan gezegen keşfedildi
TÜBİTAK'tan olay açıklama 'Elemanımız kalmadı'
TÜBİTAK'tan olay açıklama 'Elemanımız kalmadı'
E-esrar ürettiler
E-esrar ürettiler