HABER /  İYİ PARTİ

Meral Akşener'den halka "1 Nisan" uyarısı!

İYİ Parti Lideri Meral Akşener Şile'de yaptığı konuşmada, "Dostunuzla, akrabanızla kavga etmeyin, kötü olmayın dedim. 1 Nisan'dan itibaren birbirinizin yüzüne bakacaksınız. Bu bir seçim. Muhtar, belediye başkanı seçeceksiniz" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçim çalışmaları kapsamında Şile'de esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaf ziyaretinden sonra partisinin seçim irtibat bürosuna geçti. 

"Biz de CHP ile ittifak kurduk"

Meral Akşener, "Yarın seçim var. Elbette her siyasi parti ilçelerde, beldelerde, büyükşehirlerde aday çıkardı. Bir kısım siyasi partiler birbiriyle ittifak kurdu. Biz de CHP ile ittifak kurduk. Şile, Beşiktaş, Kadıköy, Bakırköy gibi bazı ilçelerimizde ayrı ayrı seçime giriyoruz. Dolayısıyla bu seçimin sizler açısından hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bütün adaylarımıza, Cumhur ittifakının adayları başta olmak üzere bütün adaylarımıza başarılar diliyorum." dedi.

"Bu bir seçim. Muhtar, belediye başkanı seçeceksiniz"

Akşener şöyle devam etti: Bu seçimin sadece yerel seçim şeklinde kalması için çok gayret gösterdik. Ama maalesef başarılı olduğumuzu söyleyemem. Normalde Rahmi başkanın Şile'de yapacaklarını, hizmet anlayışını tartışmamız gerekiyordu. Onu izlemeniz gerekiyordu. Diğer adayların hizmet anlayışını, projelerini izleyip, değerlendirmeniz gerekiyordu. Ama çok sert bir dille, düşman bir dille ayrıştıran bir dille seçim kampanyası götürüldü. Buna rağmen milletimizin feraseti, irfanı devreye girdi. Allah'a şükür kimse kimseyle kavga etmedi. Her toplantımda bulunduğum yerin sakinlerine hep tepedekilerin konuşmalarına bakmayın. Dostunuzla, akrabanızla kavga etmeyin, kötü olmayın dedim. 1 Nisan'dan itibaren birbirinizin yüzüne bakacaksınız. Bu bir seçim. Muhtar, belediye başkanı seçeceksiniz."

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Oy kullanacaklar dikkat! Bunu yaparsanız oyunuz geçersiz sayılacak! Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Galatasaray'a çifte müjde
Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden 'kışla arazisi' açıklaması
Juan Mata, Soldado'ya Fenerbahçe'yi sordu
Beşiktaş bu kez Doğu Karadeniz'de binlerce çocuğu sevindirecek
Özhaseki: Ankara'da bu milletin gönlünden geçen olacak
Müslüm Gürses'in babası Mehmet Akbaş kimdir ne zaman öldü?
Yorumlar 1 yorum