BIST 1.399
DOLAR 8,09
EURO 9,68
ALTIN 453,75
HABER /  MAGAZİN

Meltem Cumbul'un eşi karakolluk oldu

Meltem Cumbul ile evlenen Alican Özbaş, Kuşadası’nda bir gazeteciye saldırdı, saldırı sırasında gazetecinin fotoğraf makinesi ve flaşı kırıldı

Abone ol

Kuşadası Setur Marina Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bomonti Bar’da eşi Meltem Cumbul ile birlikte eğlenen ve aşırı derecede alkollü olduğu belirtilen İmbat ve Blue Sky Otelleri’nin sahibi Erol Özbaş’ın oğlu turizmci Ali Can Özbaş, aynı eğlence yerinde bulunan ve bir başka masada oturan bir gazetecinin masasına giderek, masanın üzerinde duran fotoğraf makinesi ile flaşını yere çarptı.

İFADE VERMEYE GELMEDİ

Hızını alamayan Alican Özbaş, yere vurduğu makine ve flaşı ayağıyla da parçaladı, ardından da gazeteci Aykut Zirek’in üzerine yürüdü. Bomonti Bar’da masaları deviren ve olay çıkaran Ali Can Özbaş’ı eğlence yeri çalışanları ve diğer müşteriler güçlükle zapt ederken, fotoğraf makinesi kırılan ve saldırıya uğrayan gazeteci Aykut Zirek, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakolu’na giderek, Meltem Cumbul’un eşi Alican Özbaş’tan şikayetçi oldu.

Kavganın ardından, Alican Özbaş, eşi Meltem Cumbul’u alarak bardan ayrıldı. Daha sonra olay yerine gelen polisler Alican Özbaş’a ulaşamayınca çevreden olayla ilgili bilgiler topladı ve Setur Marina’nın kamera kayıtlarını inceledi. Polisin daha sonra telefonla ulaştığı ve aşırı derece alkollü olduğu belirlenen Alican Özbaş ifade vermeye gelmezken, olaya savcılığın el koyduğu belirtildi.

Aydın ve Kuşadası bölgesine yayın yapan Seni Tanıyor Plus isimli magazin dergisinin sahibi ve editörü olan Aykut Zirek, Setur Marina alış veriş merkezi içerisindeki Bomonti isimli eğlence yerinde bir masada otururken, aynı eğlence yerinde eşi Meltem Cumbul ile eğlenen Alican Özbaş’ın aniden yanına gelerek, masanın üzerinde duran fotoğraf makinesi ile flaşı alıp, parçaladığını söyledi.

Daha önceden tanıdığı Alican Özbaş ile hiçbir sorunu bulunmadığını ve hiçbir şekilde de o gece fotoğrafını çekmediğini belirten Aykut Zirek, “Buna rağmen nedenini bilmediğim bir şekilde onlarca insanın önünde oturduğum masaya gelip, bana bir şey söylemeden fotoğraf makinem ile flaşımı alıp yere çarptı ve yerde de ayaklarıyla üzerinde tepindi. Aşırı derecede alkollü olan Alican Özbaş ardından da üzerime yürüdü. Ona neden böyle yaptığını ve kesinlikle kendisini çekmediğimi söyledim. Bu arada Meltem Cumbul yanımıza gelerek, (fotoğraf çektiğinizi sandı, ondan böyle davrandı) dedi. Bu sırada Alican Özbaş barı birbirine katarak, yeniden üzerime yürüdü. Bende olay yerinden kaçtım ve karakola giderek şikayetçi oldum. Tüm bunların hepsi hem Setur Marina’nın hem de eğlence yerinin kamera kayıtlarında mevcut. Kesinlikle fotoğrafını çekmedim, durup dururken bana saldırdı “ dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
Dolar ve avroda yeni gün rakamları
Ömer Çelik ve Say Vu bir arada!
G.Kore'deki siber saldırı 'Çin kaynaklı'
Sancaktepe'de ses bombası paniği!
Apo'nun mesajını onlar okuyacak
Gülen Hareketi'nden Ergenekon açıklaması
İki AK Parti'li trafik kazasında öldü
Ankara'daki saldırıda Ergenekon izi
Obama, Ramallah'ta Abbas'la görüşüyor
Öcalan posteri açanlar yandı
Yorumlar