HABER /  MEDYA

Medcezir final zekice hazırlanan son bölüm

Medcezir finali dün gece yayınlandı. Mira ve Yaman'ın büyük aşkları Medcezir son bölümde mutlu sonla bitti. Zekice yazılan senaryo izleyiciden tam not aldı.

MEDCEZİR'in final bölümü için dün gece dizinin müdavimleri Star TV ekranlarındaydı. Mira ve Yaman'ın inişli çıkışlı aşkları Medcezir son bölümde mutlu sonla bitti. 

Beyin ameliyatı sonrası sağlığına kavuşan Mira ile Yaman'ın aşklarının devamı izleyenceleri sevindirdi.

Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay, Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez'in başrollerinde oynadığı Medcezir dizisi 77. bölümüyle ekranla veda etti. Sevilen dizi Medcezir, hayranlarına sürpriz bir final hazırladı. Ameliyata giren Mira ve Orkun tarafından bıçaklanan Yaman'ın öldüğünü düşünen dizinin sevenleri önce ağladılar ama sonra mutlu bir sonla karşılaştılar.

medcezir-final-video-izle-internethaber.comda.jpg

Beyin tümörü olan Mira bütün tedavilere rağmen iyileşemedi ve son umut olarak ameliyata girdi. Orkun'un bıçakladığı Yaman ise Mira'yı görebilmek için hastaneye gitti. Mira'yı gören Yaman, aşırı kan kaybettiğinden dolayı dayanamadı ve yere yığıldı.

medcezir-son-bolum.20150613200446.jpg 

Medcezir'de bu sahneden sonra 3 aylık bir zaman atlaması yapıldı. Mira ve Yaman'ın dışındaki karakterlerin gösterildiği sahnelerden dolayı izleyiciler Mira ile Yaman'ın öldüğünü sandı. Dizinin finalinde ise gerçek ortaya çıktı. Mira'nın tedavi olduğu ve Yaman'la birlikte olduğu gösterildi.

Mutlu sonla biten Medcezir dizisi sosyal medya da büyük ilgi çekti. Twitter'da #hicunutmayacağız hashtagiyle Türkiye gündemine giren dizinin son sahnesinde Medcezir dizisinin yapım ekibi ve oyuncuları gönüllerince dans ettiler. 

ÖNCEKİ HABERLER
MHP'li Meral Akşener'den Bahçeli'ye cevap!
Bolu'da heyelan ulaşım durdu
LYS Sosyal Bilimler soruları nasıldı?
LYS puan hesaplama örnek anlatım 2015
Bülent Arınç'ın acı günü ilk açıklama
e devlet şifresiyle KYK burs başvurusu yapma ekranına giriş
Yorumlar 4 yorum