BIST 9.312
DOLAR 31,00
EURO 33,58
ALTIN 2.018,86
GÜNCEL

Mayına bastı, kurtarmak için gittiler, hepsi havaya uçtu

Irak'ta milisler mayına basan arkadaşlarını kurtarmak için yardıma koştular, mayının patlaması sonucu arkadaşlarıyla birlikte yaşamını yitirdi.

Irak ta mayına basan milislerden biri kendisini kurtarmak için yanına yaklaşan arkadaşlarıyla patlama sonucu yaşamını yitirdi.

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler