DÜNYA

Limandaki çalışma sırasında vincin halatı böyle koptu

Rusya'nın Karadeniz kıyısında bulunan limanda çalışma sırasında vincin halatı koptu. O anlar cep telefonu kamerasıyla böyle kaydedildi.

Rusya'nın Karadeniz kıyısında bulunan liman kenti Novorossiysk'te gemi boşaltma işlemi sırasında beklenmedik bir kaza meyadana geldi. Yönlendirilmek istenen vincin halatlarının kopması sonucu büyük bir gürültüyle devrildiği an amatör kameraya kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar