GÜNCEL

Bir türlü düşemeyen adam sosyal medyayı salladı

Amatör kamerayla çekilen görüntüde arkadaşlarıyla birlikte eğlenen adam dengesini kaybedince olanlar oldu. Yere düşmekte zorlanan adamın o halleri sosyal medyada viral oldu...

Sosyal medyada yayılan bir görüntü izleyenleri güldürdü. Bir arkadaş grubu piknik alanında eğlenirken, orada oynayan bir adam dengesini kaybedince olanlar oluyor. Yere düşmekle düşmemek arasında uzun süre çabalayan adam en sonunda düşüyor.

Sosyal medyada yılın en uzun düşüşü, bir türlü düşemeyen adam gibi çeşitli eğlenceli yorumlar yapılan görüntü kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar