BIST 1.124
DOLAR 7,68
EURO 8,94
ALTIN 458,81
HABER /  KÜLTÜR VE SANAT

Kurtlar Vadisi'nden hayranlarına sürpriz! Yenisi geliyor

Türk televizyonlarının uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi hayranlarına bir süpriz yapmaya hazırlanıyor.

Abone ol

Kurtlar Vadisi hayranlarını sevindirecek haber Milliyet yazarından geldi.

Milliyet Gazetesi köşe yazarlarından Sefa Karahasan bugünkü köşe yazısında bu sene içerisinde ‘Kurtlar Vadisi Kıbrıs’ adlı bir sinema filmi çekileceğini duyurdu.

İŞTE O YAZI

‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisinin başrol oyuncusu, Polat Alemdar’ı olarak bilinen Necati Şaşmaz, Kıbrıs aşığı bir insan. fırsat buldukça Kıbrıs’a gidiyor. Hem tatil hem iş. Son dönemlerde Kuzey Kıbrıs’ın dünyada sesinin duyulması konusunda çok çabaları oldu. Özellikle Balkanlar da ciddi reklamlar yaptı.

Hatta Fahri Turizm Elçisi olarak da görevlendirildi. Ancak ‘popülizme’ yenik düşüldü, yeni hükümet Şaşmaz’ın ‘Fahri Elçiliği’ni iptal etti. Eski Turizm Bakanı Ünal Üstel’in de yakın dostu. Sayın Bakan, Kuzey Kıbrıs’ın turizm elçiliği konusunda çok şey kazandırdı. Görevden ayrıldıktan sonra da Şaşmaz’la temaslar sona ermedi.

Necati Bey’in gelecek dönemlerde ‘Kurtlar Vadisi Kıbrıs’ adlı bir sinema filmi çekme düşüncesi olduğunu biliyordum. Uzun zamandır, gündemin yoğunluğunda yazamadım. Necati Şaşmaz’ın bu yönde, Kıbrıs’ta temasları oldu. Olumlu yanıtlar aldı. Ki Kıbrıslı olmasa bile Kıbrıslı kadar Kıbrıs’a yakın biri. Edindiğim bilgiye göre bu sene içerisinde film için start verilecek. Filmin 1974 yılındaki Barış Harekatı’nı konu alması düşünülüyor. Ama değişiklikler de olabilir.

ÖNCEKİ HABERLER
YDS 2016 İlkbahar başvuru ve sınav tarihi ne zaman?
Nazım'ın evinde Vera'nın sofrasındaki anılar kitap oldu!
'Kamil İnsan' olmak için bu kitabı okumanız lazım
İstanbul ulaşım zammında kritik gelişme!
Şırnak'ta polis aracına bombalı saldırı! Yaralılar var
Azerbaycan'dan ilk görüntü! Ermeni hedefleri işte böyle vuruldu 6 köy işgalden kurtarıldı 10 Ermeni öldü
Yorumlar