BIST 8.072
DOLAR 28,93
EURO 31,32
ALTIN 1.884,15
MEDYA

Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölüm - Son sahneler

Kurtlar Vadisi Pusu 279. son bölümü final sahneleri... Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta 14 Ocak 2016 Perşembe akşamı yayınlanan 279. son bölümünde neler oldu?

Kurtlar Vadisi Pusu 14 Ocak 2016 Perşembe akşamı yayınlanan 279. son bölümünde Polat Alemdar'ı bekleyen büyük sınav...


Geçtiğimiz haftanın finalinde Yusuf’un kendi oğlu olduğunu öğrenen Polat Alemdar, bu sarsıcı gerçeği kabul etmekte zorlanır. Öktem Polat’ı söylediklerine inandırmak için Aslan Akbey’in gizli belgelerinin saklandığı gizemli bir yere götürür. Polat öğrendikleri karşısında büyük bir şok yaşar…


Polat Alemdar’ın önünde büyük bir sınav daha vardır. Yusuf’un Baronlar tarafından görevlendirildiğini öğrenen Polat’ı bundan sonra nasıl bir gelecek beklemektedir?


YUSUF, POLAT’IN PEŞİNDE!


Yusuf ise artık hayatının hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağının farkındadır. Polat Alemdar’ın gerçek babası olduğunu henüz bilmeyen Yusuf, Büyük Buluşma’da kendisine verilen Polat’ı öldürme görevi için harekete geçmeye karar verir.


GÖLGE’DEN KARUN’A YENİ YIL HEDİYESİ


Suriye’deki 2 bin 500 yıllık tarihi kenti yağmalayan Gölge büyük bir manevrayla çaldığı tarih eserleri Karun’a hediye eder. Bu jest karşısında büyülenen Karun Gölge’ye hayalindeki Babil Devletini kurması için tam destek verir. Ancak Karun’un bir şartı vardır. Eğer amacını ulaşmak istiyorsa, Babil’in son kralı Belşezzar’ın Topkapı Sarayında saklanan sırlı kılıcını ele geçirmesi gerekmektedir.

Sitene Ekle