BIST 9.814
DOLAR 32,36
EURO 34,43
ALTIN 2.438,65
MEDYA

Filinta 42. bölüm 2. fragmanı

Filinta dizisi 42. yeni bölümüyle 15 Ocak 2016 Cuma akşamı TRT 1'de olacak. Filinta'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Filinta 42. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 15 Ocak 2016 Cuma akşamı TRT 1'de...


Mustafa Leyla'yı kurtarmakla, Şehzade Mehmet'i savunmak arasında kalmıştır. Mustafa'nın seçimi gerçekten çok zor olacaktır…


Mustafa, Şehzade Murat'ın sorgusunda istediği itirafı almak için gerçekten çok donanımlıdır. Murat’ın bu kez işi zordur... Mustafa'nın, mahkemeye ifade vermek için getireceği sürpriz bir tanığı vardır… Fakat bu tanığı da mahkemeye kadar zorlu ve tedirgin bir yolculuk bekleyecektir…


Leyla'nın can güvenliği tehlikededir. Onu bulmak için herkes seferber olacaktır… Farah, Leyla’nın kaçırılmasıyla ilgili sürpriz bir atak yapacaktır…Şehzadenin davası için bütün gücüyle zorluk çıkartan, türlü kozları deneyen Yüce Efendi Kenan Miloş ve Efendi Cemil, bitmeyen manevralar ve planlarına yenilerini ekleyecektir. Ve bu sert atakta kendilerine hizmet eden, Şehzade Murat’la özel görüşmeler yapan casus Şerzan’a da görev düşecektir.


Her zaman "Davamız için varım!" diyen Padre Celal, manastırda kendilerini yetiştiren Ana’ya onu şaşırtacak bir itirafta bulunacak ve kadını bu konuyla ilgili sıkıştıracaktır.


Esat Paşa’nın defterinin şifrelerinden çıkan hainler herkesi şaşırtacaktır. Ve onların planlarını bozmak için Ruhi Paşa, Mustafa ve Ali büyük bir tedbir çalışmasına başlayacaktır.


Ve İstanbul’u, dışarıdan içeriye sızacak daha büyük bir tehlike bekliyordur…

Sitene Ekle
Etiketler