BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
HABER /  DÜNYA

Kurmaylarıyla buluştu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kurmaylarıyla yerel seçim çalışmalarına ilişkin AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda bir araya geldi.<br/>Erdo...

Abone ol

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kurmaylarıyla yerel seçim çalışmalarına ilişkin AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda bir araya geldi.
Erdoğan’ın konvoyu saat 13.00 sıralarında Üsküdar Kısıklı’daki konutunun önünden hareket etti. Erdoğan’ın aracının konvoyda olmadığı görülürken, konvoy ilk olarak Haliç Kongre Merkezi’ne geldi. Yaklaşık 1,5 saat sonra da Erdoğan ve beraberindeki konvoy, kongre merkezinden çıkarak Sütlüce’deki AK Parti İl Başkanlığı’na geldi. Erdoğan’ın gelişinden önce parti binası ve çevresindeki yüksek binaların çatılarına özel harekat polisleri yerleştirildi. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı binasındaki bayrak ve flamalar da yenileriyle değiştirildi. Parti binasına ilk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Şentop, Süleyman Soylu, Ekrem Erdem ve Menderes Türel ile AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Akşit geldi.

"SİZİ ÇOK SEVİYORUZ"
Başbakan Erdoğan, il binasına gelişinde çevredeki binalarda oturan vatandaşlar, “Sizi çok seviyoruz” diye bağırdı. Başbakan Erdoğan ise vatandaşlara el sallayarak karşılık verdi. İl Başkanı Aziz Babuşçu ve il yöneticileri tarafından kapıda karşılanan Erdoğan, daha sonra içeri girdi. Erdoğan’ın kurmaylarıyla yerel seçim çalışmalarıyla ilgili görüştüğü öğrenildi.
(İHA)