DÜNYA

Korkunç kaza! Kafası yürüyen merdivenle duvar arasına sıkıştı

Tüyler ürperten görüntü Çin'de bir AVM'de kaydedildi. 10 yaşındaki bir çocuk kafasını yürüyen merdivenle duvar arasına sıkıştırdı.

ÇİN'de bir AVM'de kayıt altına alınan bu görüntülerde 10 yaşında bir çocuk kafasını yürüyen merdivenle duvar arasına sıkıştırıyor. Olayı gören AVM personeli asansörü hemen durduruyor. Çevredeki vatandaşların yardımıyla çocuk kurtarılıyor. AVM'deki korku dolu anlar güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar