HABER /  GÜNCEL

Koltuk sevdasına tepki! CHP Genel Merkezi önünde eylem

CHP Keçiören İlçe Teşkilatı üyesi Abbas Canyurt, CHP yönetimindeki son gelişmeler üzerine olan tepkisine dikkat çekmek için farklı bir eylem gerçekleşti. Canyurt, yönetimin değişmesi için CHP Genel Merkezi önünde, evinden getirdiği koltuğa oturarak eylem yaptı.

CHP Ankara Keçiören İlçe Teşkilatı üyesi Abbas Canyurt, evinden getirdiği koltukla CHP Genel Merkezi önünde oturarak eylem yapmaya başladı. CHP’de yönetimin değişmesi için böyle bir eylem yapma gereği duyduğunu söyleyen Abbas Canyurt, koltuk sevdasına dikkat çekmeyi amaçladığını söyledi. Partisiyle ilgili herhangi bir problemi olmadığını kaydeden Canyurt şöyle konuştu:

“Bu benim kendimce bir eylem şeklim. Partimle ilgili herhangi bir problem ve sıkıntım yok. Yöneticilerimle sıkıntım var. Böyle bir eylem düşündüm. Koltuk getirdim oturuyorum. Parti yönetimi, genel merkez yöneticileri, yeter artık. Ben 46 yaşına geldim. 16 yıldan beri işsizim. Özel sektörde iş buldukça çalışıyorum. Her seferinde yenilgi her seçim gecesi ağlamak, artık yeter diyorum. Kendimce böyle bir eylem geliştirdim. Evimde bir koltuğum vardı onu da getirdim buraya oturuyorum, aynen evimde yaptığım gibi. Koltuk burada güzelmiş genel merkez önünde. Koltuk rahat. Burada rahatsa içerde daha rahattır bence.”

ÖNCEKİ HABERLER
ABD'nin İran yaptırımı: Türkiye gaz alacak mı bakan açıkladı
İnternetten alışverişte erkekler önde!
Bağkur emekli ikramiyesi 1000 lira ayın kaçında alınacak?
Cemile Bayraktar'dan olay yaratacak yeni Kemal Sunal paylaşımı
4 Ağustos ehliyet sınav sonuçları açıklanıyor MEB sorgulama ekranı
YÖKDİL sınavı ne zaman 2019 ÖSYM sınav takvimi
Yorumlar 5 yorum