HABER /  FENERBAHÇE

Koeman'dan bomba sözler: Beni istiyorlar

Fenerbahçe’de Erwin Koeman, eski kulübü Groningen’in kendisini sürekli izlediğini ifade ederken, “Beni hep takip ediyorlar, istiyorlar. Hem benim hem de babamın eski kulübü” dedi.

Galatasaray derbisinde 2-2’lik skor ve Anderlecht’e karşı alınan 2-0’lık galibiyetle dikkatleri toplayan Koeman, Hollanda basınına konuştu. Koeman, şu anda geleceğiyle ilgili net bir bilgisinin olmadığını söyledi.

Kalamış’ta kalan Koeman, Dagblad Noorden’e yaptığı özel açıklamalarda, “Everton’da nasıl keyif alıyorsam Fenerbahçe’de de çalışmaktan keyif alıyorum. Şu anda size evet ya da hayır diyemem. Şu an gelecekle ilgili tam bir bilgim yok. Gelecek ne getirir bilemem, ne desem yanlış kalır” dedi.

''BENİ İSTİYORLAR''
Hollanda’da Groningen ile adı geçen Erwin Koeman, kendisini hep takip ettiklerini belirterek, “Bana şu ana kadar gelen bir teklif ya da iletişim olmadı...Ancak Groningen beni hep takip ediyor, istiyor, sürekli izliyorlar biliyorum...Groningen benim hem eski kulübüm hem de babamın görev aldığı bir kulüp...enim kariyerime başladığım kulüp. Benim için, ailem için önemli bir kulüp” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'de Erwin Koeman’ın taktiği ortaya çıktı

ÖNCEKİ HABERLER
Fenerbahçe'de Erwin Koeman’ın taktiği ortaya çıktı
İngiltere Başbakanı Theresa May'in konvoyuna araç daldı
Cenazeyi teslim almaya giden aile şoke oldu
Gelinim Mutfakta haftanın birincisi 9 Kasım altın bilezikleri kim kazandı
Bekçi maaşlarına 2019'da zam gelecek mi net/brüt ne kadar?
10 yıllık pasaport harcı 2020 yeni pasaport ücretleri
Yorumlar