HABER /  GÜNCEL

Kocası öz ablasıyla kaçmış! İhanete uğradığını itiraf etti

ATV’de yayınlanan “Esra Erol’la“ programına katılan 27 yaşındaki Sinem Gürle, eşi Nafiz Gürle’nin 6 yaşındaki oğlunu da alarak, ablası Aslıhan Zengin’le birlikte kaçtığını söyledi. Ekran başındakileri şoke eden acılı anne Sinem Gürle, 2,5 yıldır göremediği oğlu için Esra Erol’dan yardım istedi.

ATV’de yayınlanan “Esra Erol’la“ programına katılan 27 yaşındaki Sinem Gürle, eşi Nafiz Gürle’nin 6 yaşındaki oğlunu da alarak, ablası Aslıhan Zengin’le birlikte kaçtığını iddia etti. Yaklaşık 2,5 senedir çocuğunun sesini duymadığını açıklayan talihsiz anne, “Küçük oğluma hamileyken eşim kendi ailesiyle yaşıyordu. Ben de kendi ailemle yaşıyordum, ablam evli değildi. Zaten beni daha önce çok kez aldattı. Evine ve çocuğuna bakmayan kendi kafasına göre yaşayan biriydi” dedi.


Sunucu Esra Erol’un yönelttiği “Ablanla kocanın ilişkisi nasıl başladı?” sorusuna Sinem Gürle, “Onların ilişkisi daha öncesine dayanıyor. Bir birikimi olsun diye ablamı yanıma getirdim. Aynı yerde işe başladık, bir gün işe gelmedi. Beni eşime kötülemiş. Kardeşim bana iftira attı. Evimde çocuklarımla aç kaldığımı biliyorum” cevabını verdi.

“AİLESİ DARP ETTİ”
Boşanma davasının devam ettiğini dile getiren 27 yaşındaki Gürle, “Eşimden boşanmak istedim, ama o boşanmak istemedi. ‘Seni süründüreceğim ya da çocuğumu alıp götüreceğim, onu hiç göremeyeceksin’ diyordu. Son iki senedir boşanma davamız sürüyor. İlk duruşmada çocukların geçici velayeti bana verildi. Ailesi beni darp etmeye kalktı. Bana hiçbir şekilde çocuğumu göstermedi. Şu anda adreslerini bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

ÖNCEKİ HABERLER
24 Nisan liselere tatil mi MEB 23 Nisan tatil açıklaması-yeni 2018
Bunun adı skandal! Trump'la Putin'in 'fahişe' sohbeti ifşa oldu
İsrailli bakandan Hamas liderlerine suikast tehdidi
Başbakan Yıldırım'dan flaş seçim açıklaması!
AÖL sınav giriş belgesi alma Açık lise telafi sınavı yerleri
Acun Ilıcalı'nın Survivor'a geldiği kırmızı araba olay oldu bakın markası neymiş
Yorumlar 4 yorum