BIST 10.771
DOLAR 32,82
EURO 35,14
ALTIN 2.450,67
HABER /  SEÇİM  /  YEREL SEÇİMLER 2019

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tahir Büyükakın cep numarasını paylaştı

KOCAELİ Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı'na seçilen Tahir Büyükakın, göreve geldiği ilk gün, yerel seçim öncesi verdiği sözü tutarak, sosyal medya hesabından cep telefonu numarasını paylaştı.

Abone ol

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı olan Tahir Büyükakın, bugün mazbatasını alarak, görevine başladı. Büyükakın, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi verdiği ilk sözü de tuttu.

Başkan Büyükakın, sosyal medya hesabından 'İlk sözümü tutuyorum' yazarak, '0532 355 33 05' olan telefon numarasını paylaştı. Büyükakın'ın sosyal medya hesabından 'Alo Başkan Hattı' başlığıyla yapılan paylaşımda 'Sistem içinde çözülemeyen sorunlar için Alo Başkan Hattı.

O numarayı aradık!

İnternethaber olarak merak ettik ve paylaşılan cep telefonu numarasını aradık. Karşımıza başkanın özel kalem müdürü çıktı. Kendisinin toplantıda olduğu bilgisini veren müdür, şikayet, talep ve görüşleri başkana kendisinin ileteceğini söyledi.

Belediye şikayet ve talep mekanizması içinde iş ve işlemlerini çözemeyen vatandaşlar başkana doğrudan ulaşabilecek' denildi.