HABER /  GÜNCEL

KKTC'de pense ile tecavüze ceza yağdı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bir banka müdürüne eşiyle birlikte tuzak kurarak tecavüz eden ve bunu da videoya çeken Ömer Çalıcıoğlu 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kendisine yardım eden eşi Rahme Çalıcıoğlu ise 5 yıl hapis cezası aldı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Gazimağusa ilçesinde eşinin ilişkisi olduğunu banka müdüründen önce tehditle para alan daha sonra da pense ile tecavüz ederek görüntüsünü çeken Ömer Çalıcıoğlu, 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Olayda kendisine yardım ettiği belirlenen eşi Rahme Çalıcıoğlu ise 5 yıl hapis cezası aldı

KKTC'de aylarca konuşulan olay Ocak 2105 yılında meydana geldi. Ömer Çalıcıoğlu, eşi Rahme'nin temizlikçi olarak çalıştığı bankanın müdürü T.E ile ilişkisi olduğunu öğrendi. Ömer Çalıcıoğlu, T.E'den silah zoruyla 4 ay boyunca 27 bin TL para aldı. Daha fazla para isteği yerine gelmeyen Çalıcıoğlu, iddiaya göre banka müdürünü, kızını karçırmakla tehdit etti. Ancak para vermemekte direnen T.E.'ye Çalıcıoğlu çifti tuzak kurdu. Bu kez Rahme Çalıcıoğlu, T.E. ile irtabat kurdu ve buluşmak üzere bir köye çağırdı. Köyde bulunan Ömer Çalıcıoğlu, banka müdürünü eşinin yardımıyla silah zoruyla soydu.

'TECAVÜZÜ VİDEOYA ÇEKTİLER'

Ömer Çalıcıoğlu, eşinin de yardımıyla bağladığı T.E.'ye pense ile tecavüzde bulunarak bu anı da videoya kaydetti. T.E.'nin şikayetiyle yakalanan Çalıcıoğlu çiftine, Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi'nde ceza yağdı. Ömer Çalıcıoğlu, 12 yıl eşi Rahme ise 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Dava ile ilgili karar ise dün resmilik kazandı. Yüksek Mahkeme, Ömer Çalıcıoğlu'nun cezasını 12 yıl olarak, eşi Rahme'nin cezasını ise 8'den 5'e indirerek onadı.

ÖNCEKİ HABERLER
FETÖ liderinin evinde polis alarma geçti!
Rus lider Putin'den Türkiye açıklaması
Nazlı Ilıcak ve Altan kardeşlerin müebbet hapsi onandı!
Mevlüt Uysal'dan Süleymaniye Medreseleri vurgusu
Halk Ekmek denge unsuru ekmeğe zam yok
Hac başvurusu yapma ekranı 2020 hac kura çekilişi ne zaman?
Yorumlar 4 yorum