HABER /  MEDYA

Kısmetse Olur Tolga'yı yakan sarmaş dolaş görüntüleri

Kısmetse Olur Tolga Kulakçı gece kulubü görüntüleri sebebiyle evden kovuluyor. Kismetse Olur Tolga'nın olay görüntülerinde bir kızla sarmaş dolaş görüntüleri yer alıyor.

Kısmetse Olur evinde ilk diskalifiye gece kulubünde sarmaş dolaş görüntüleri çıkan Tolga Kulakçı için geliyor. Kısmetse Olur damat adayı Tolga Kulakçı bu görüntüler sebebiyle evden kovulacak. Peki Tolga'nın gece kulubü görüntülerinde neler var?

Kısmetse Olur evinin en kavgacı ismi olan Tolga Kulakçı ortaya çıkan görüntüleri ile evde deprem yarattı.

Flört ettiği Gamze görüntülerle şoke edip kırmızı odayı terkederken Seda Akgül de eve geldi.

KISMETSE OLUR TOLGA'NIN GÖRÜNTÜLERİ

Mankenlik yapan Tolga Kulakçı'nın olay görüntüleri bir gece kulubünde çekildi. Görüntülerden bir kare veren Seda Akgül, "Damat adayımızın gece kulüplerinde kimseye sarılmasını istemiyoruz" diyerek Tolga'ya kapıyı gösterdi. 

Tolga Kulakçı Kısmetse Olur'da ifşa edilen gece kulubü görüntülerinde elinde alkol bardağı ile bir kadınla sarmaş dolaş halde.

TOLGA KULAKÇI DİSKALİFİYE OLDU

Bu görüntüler ortaya çıkınca Tolga Kulakçı Kısmetse Olur yarışmasından diskalifiye edildi. Tolga Kulakçı yarışmadan rezil rüsva olmuş bir şekilde gitmiş oldu.

TOLGA KULAKÇI KİMDİR?
 
1992 doğumlu olan Tolga Kulakçı 24 yaşında. İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Kulakçı, mankenlik yapıyordu. Kısmetse Olur ile kısa yoldan şöhret olmaya çalışan Tolga Kulakçı 3 haftası geride kalan yarışmada her hafta ihtarlık bir kavgada rol aldı. İç çamaşırı defilelerinde boy gösteren Tolga Kulakçı, Gamze ile flört ediyordu.

ÖNCEKİ HABERLER
Hamaney'den Ahmedinejad'a izin çıkmadı!
Kısmetse Olur kim elendi yeni gelen kimdir?
İnsülin direnci tedavisi - Yiyeceklerin Glisemik indeksi
Erken seçim tarihi Adil Gür'den bomba erken seçim tahmini
Hicri yılbaşı ne zaman namazı ve duası
65 yaş ödeme günleri 2020 kaç para oldu?
Yorumlar 2 yorum