HABER /  GÜNCEL

Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce'ye sert cevap...

Muharrem İnce dün akşamki yemekte Kemal Kılıçdaroğlu'na 'koltuğu bana bırak' önerisi yaptığını açıkladı... Kılıçdaroğlu anında cevap vererek "Özel yemeğin bağlamından koparılması siyasi nezaketsizlik" dedi.

CHP'de ortalık fena karıştı... Muharrem İnce'nin "Kılıçdaroğlu'na çekilmesini önerdim. Ben genel başkan olayım sen de onursal başkan" önerisine Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ve CHP yönetiminden çok sert tepki geldi.

KILIÇDAROĞLU: 'NEZAKETSİZLİK'... Son dakika açıklamasında Kemal Kılıçdaroğlu, "Özel bir yemekti. Özel yemeğin bağlamından koparılması siyasi nezaketsizlik" derken, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "Gündemimizde olağanüstü kurultay yok" ifadelerini kullandı...

MYK OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR... Bir son dakika bilgisine göre de Muharrem İnce'nin son çıkışının ardından CHP'de Merkez Yüretme Kurulu perşembe günü saat 11.00'de toplantıyla çağırıldı...

'HAYIR' DERSE ÖRGÜT KENDİSİ ÇÖZER... Kılıçdaroğlu'nun kendi talebiyle Genel Başkanlıktan çekilmesini istediğini belirten Muharrem İnce "Ben genel başkan olayım sen de onursal başkan ol" önerisi yaptığını açıklamıştı. Kılıçdaroğlu'nun teklifine 'tamam' ya da 'hayır' cevabı vermediğini belirten Muharrem İnce, "Kılıçdaroğlu hayır derse örgüt kendisi çözer" diyerek üstü kapalı tehdit göndermeyi de ihmal etmedi.

İnce'den flaş kurultay çıkışı Kılıçdaroğlu'na ne teklif etti

ÖNCEKİ HABERLER
Telgrafın dağıtım ve teslimi nasıl yapılmaktadır?
Cezaevine girmek için kendini polise ihbar etti
PTT işyerlerinden nasıl Tele-Post göndereceğim?
Yunanistan'dan Zülfü Livaneli'ye ödül
Otomotiv sektöründe can sıkan rakamlar
2020 bayram tarihleri ne zaman kaç gün tatil olacak?
Yorumlar 37 yorum