BIST 8.335
DOLAR 27,38
EURO 29,01
ALTIN 1.627,65
POLİTİKA

Kılıçdaroğlu: ''Millet İttifakı'nın gösterdiği çaba herşeyin üzerindedir''

Kemal Kılıçdaroğlu partisinin binasında konuştu. Kılıçdaroğlu elindeki verilere göre İstanbul'u kazandıklarını söyledi. CHP lideri Binali Yıldırım'a sitem etti.

Kemal Kılıçdaroğlu partisinin binasında konuştu. Sağduyulu olunması gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı: 

"Halk demokrasinden yana tavrının koydu Bütün iftira kampanyalarına  rağmen halk demokrasindan yana tavrını koydu. Türkiye'de demokrasinin gelişmesi sadece kendisi içinde için değil bölgesi içinde  geçerli.

'Yangından mal kaçırır gibi açıklama yapıldı'

Bizim elimizdeki verilere göre İmamoğlu kazandı. Ama üzücü olan Başbankalık yapmış birinin yangından mal kaçırır gibi kazandık diye açıklama yapması hoş değil. Kavgasız gürültüsüz seçim olsun

İstanbul'a da bahar geldi

48 saat kimse uyumaycak. Birleşimler tutananakları sizin yanınızda tutlacak. İstanbul'a bahar gelecek Ankara'ya baharın geldiği gibi. 81 milyonun başarı olarak görüyoruz bunu. Burada zafer yok Zafer düşmana karşı kazanılır. Demokratik ve insanş açısından bir başarı. Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Kırşehir, Artvin, Ardahan, Bolu ve Bilecik'i kazandık. Kazanan aslında Türkiye'dir'' dedi. 

Sitene Ekle