GÜNCEL

Kedilerin kavgası güldürdü

Sosyal medyada yayılan iki kedinin kavga ettiği video izleyenleri güldürdü. İşte çatıdan düşerken bile kavgaya etmeye devam eden kedilerin görüntüsü.

İki kedinin bir binanın çatısında başlayan kavgası bir anda düşmelerine neden oldu. Metrelerce yüksekteki çatıdan düşerken bile kavga eden kediler, düştükten sonra da kavgaya devam etti. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntü sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından izlendi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar