HABER /  GÜNCEL

"Kediciklerin gitmesi Cübbeli'nin ezici zaferi!"

Adnan Hoca ünlü kediciklerini artık programına çıkarmayacağını ilan etti... Cübbeli Ahmet Hoca ile Adnan Hoca arasındaki kavgaya göndermeye yapan Ertuğrul Özkök, 'Muhafazakar alemin yeni Fahrettin Aslan'ı Cübbeli' başlığı atıp "Jetsiki, Kedicikleri kovaladı.." diye yazdı...

Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, kendi televizyonu A9'da büyük tepki çeken programına "Kedicikler" olarak ünlenen kızların katılmayacağını açıkladı. Oktar'ın bu açıklaması üzerine Cübbeli Ahmet Hoca ile Adnan Oktar ve Kedicikler arasındaki sert kavgaları hatırlatan Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, "Hiç kuşkusuz bu Cübbeli'nin ezici zaferidir" dedi.

Cübbeli Ahmet'i "Muhafazakar alemin yeni Fahrettin Aslan'ı" ilan eden Özkök, 'Kedicikler'in ekrandan alınmasını "muhafazakâr vodvil âleminden bir yıldız kayması" olarak niteledi. 

"Hiç kuşkusuz bu Cübbeli Ahmet’in ezici zaferidir..." diyen Özkök, "Tarikat âlemindeki vodvil savaşında en büyük rakibini saf dışı etti.. Jetski, kedicikleri kovaladı..." ifadelerini kullandı...

İşte Özkök'ün o yazısı: 

MUHAFAZAKÂR ÂLEMİN YENİ FAHRETTİN ASLAN'I CÜBBELİ

ADNAN Hoca önceki gün havlu attı ve açıkladı:
“Kedicikler ekranlardan çekiliyor...”
Böylece muhafazakâr vodvil âleminden bir yıldız daha kayıyor... Hiç kuşkusuz bu Cübbeli Ahmet’in ezici zaferidir... Tarikat âlemindeki vodvil savaşında en büyük rakibini saf dışı etti..

KEDİCİKLER VE ADNAN HOCA CÜBBELİ'NİN ÜVERTÜRÜ...

Jetski, kedicikleri kovaladı... Böylece Cübbeli Ahmet Hoca muhafazakâr eğlence âleminin yeni Fahrettin Aslan’ı olarak tek başına zirvede... Bundan böyle Adnan Hoca ve “Kedicikleri” belki onun sahnesine solist altı veya uvertür olarak çıkabilir..

ÖNCEKİ HABERLER
Afrin’le ilgili bomba iddia! YPG Esad'a bırakıp...
10 Şubat ehliyet sınav sonuçları odsgm.meb.gov.tr sorgu ekranı giriş
Börü ne demek oyuncuları ve konusu ne?
Ebru Gündeş'ten Reza Zarrab'a şarkılı mesaj
NATO'dan şaşırtan Türkiye açıklaması!
Eski eşini kızgın yağ ile yakmıştı! İşte istenen ceza
Yorumlar 28 yorum