MEDYA

Nevşin Mengü Adnan Oktar'ın karşısında

Son günlerde televizyon yayını ve internet üzerinden yaptığı yayınlarla eleştiri oklarının hedefi olan Adnan Oktar, Nevşin mengü'ye konuştu. RTÜK'ün yasak kararı sonrası artık kediciklerin ekrana çıkmayacağını söyledi...

Nevşin Mengü son günlerde yaptığı skandal yayınlarla eleştiri oklarının hedefi olan Adnan Oktar'ı kendi televizyonu A9'un bulunduğu villada ziyaret etti. Kediciklerin de olduğu ortamda Adnan Oktar’la konuşan Mengü, hem kedicikleri hem de Oktar'ın şeyhliğini sorguladı. 

İnternet yayınlarına RTÜK sansürü tartışmasının merkezinde Adnan Oktar'ın kanalı bulunuyor. “Adnan hoca” olarak bilinen Oktar, kamuoyunda “Kedicikler” olarak bilinen kadınlarla birlikte program yapmasıyla dikkatleri üzerine çekiyordu.

A9 kanalının yayın yaptığı stüdyonun bulunduğu villaya giden Mengü, Adnan Oktar’a “Siz şeyh misiniz” sorusunu yöneltti. Oktar ise bu soruyu reddederek “Ben bilmem böyle işleri” diyerek yanıt verdi. Öte yandan Adnan Oktar, Mengü’ye, RTÜK’ün cezasının ardından artık kamuoyunda “kedicikler” olarak bilinen kadınların yayınlara çıkmayacaklarını açıkladı.

Sitene Ekle
Yorumlar 13 yorum