HABER /  MEDYA

Kalbimdeki Deniz bugün var mı 6 Ocak Fox Tv yayın akışı

Kalbimdeki Deniz bu akşam var mı Fox Tv yayın akışında neler var? Kalbimdeki Deniz yeni bölüm ne zaman ekrana gelecek sorusu binlerce kişi tarafından aranıyor. Peki Kalbimdeki Deniz neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman?

Fox Tv'nin cumartesi günleri ilgiyle takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz 52.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fakat yeni yıl haftası nedeniyle Kalbimdeki Deniz yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. Peki Kalbimdeki Deniz neden yayınlanmıyor?

Başrollerinde Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Güzin Usta, Hakan Vanlı, Batuhan Ekşi, Devin Özgür Çınar ve Hazal Adıyaman gibi isimlerin rol aldığı Kalbimdeki Deniz dizisi 51. bölümü ile ekranlara gelmişti. Son bölümün ardından izleyiciler 52. bölüm fragmanını araştırıyordu. Beklenen fragman yayınlandı. Fakat Kalbimdeki Deniz bu akşam ekrana gelmeyecek.

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Kalbimdeki Deniz yeni bölümü tarihinde ekrana gelecek. 

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM NELER OLDU?

Deniz’in Alihan’ın evine gidişiyle kahrolan Mirat’ın gözü hiçbir şeyi görmez. Yosef, anne ve babasının ilk kez baş başa kalacak olmasıyla umutlanırken, Raşel ise Mirat’la Deniz’in arasına hiçbir şeyin giremeyeceğini anlar. Zaferinin tadını çıkaran Alihan, Ozan’ın durumunu kullandığı gibi, karşılığında velayet davasını geri çekeceğini söyleyerek Deniz’e bir takım şartlar dayar. Deniz ve Mirat gizli bir kısa bir görüşme yaparak birbirlerine bağlılık sözleri verirler.

ÖNCEKİ HABERLER
Türkiye zehir soluyor! Sadece 6 ilin havası temiz çıktı
Düzce İl Jandarma Komutanı itirafçı oldu
Ufak Tefek Cinayetler Serhan'ın küçüklüğü Efekan Can kimdir
O raporu neden saklıyorsun bayım? Süleyman Özışık yazdı
2018 uzman doktor maaşları enflasyon farkı zammı yeni maaşlar
Açık lise 2. dönem kayıt yenileme işlemi son gün ne zaman?
Yorumlar