BIST 1.441
DOLAR 8,44
EURO 10,25
ALTIN 503,01
HABER /  MEDYA

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Kalbimdeki Deniz 57.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 17 Şubat tarihinde ekrana gelecek olan Kalbimdeki Deniz 57.bölümde neler olacak? FOX Tv'de yayınlanan ve son bölümüyle büyük ilgi gören Kalbimdeki Deniz 57.yeni bölüm fragmanı internethaber'de.

Abone ol

Cumartesi günleri FOX Tv'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Kalbimdeki Deniz, yayınlanan son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Herkes Kalbimdeki Deniz 57. fragmanını merak ediyor. 

KALBİMDEKİ DENİZ 56. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Mirat, ölü ya da diri, bir türlü bulunamamaktadır. Başta Deniz olmak üzere herkes perişan haldedir. Mahalleli ise Fikriye’nin önderliğinde Deniz ve diğerlerine destek olacak, onlara bu zor günlerinde dayanışma ve yardımlaşmanın gücünü yeniden gösterecektir. Fakat Deniz durmadan, acı içinde Mirat’ı sayıklamakta, onunla yeniden bir araya gelecekleri, kavuşacakları anın hayalini kurmaktadır.

Ece ve Yusuf, İzak’ın bir kez daha karşılarına çıkması ve onlara zarar vermesi üzerine Raşel’le yüzleşmeye ve ona yaptıklarının bedelini ödetmeye karar verir. Raşel için hesap günü gitgide yaklaşmaktadır. Raşel tüm bu yaptıklarından sonra Mirat’ın evinde, hatta oğlu Yusuf’un yanında bile kalmakta zorlanacaktır. Hülya her şeyin yolunda gittiğini sanırken hiç ummadığı, hem de tüm yaptıklarını bilen biri tarafından köşeye sıkıştırılacaktır. Fikriye’yse kamyonun borcunu Çekirge Salih’e kaptıran Turgut’u boşamaya karar verir. 

KALBİMDEKİ DENİZ 57. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En büyük ihanet bu!
Terör örgütü YPG'yi susturdular!
Lübnan, İsrail'i BMGK'ya şikayet edecek
Afrin'den arka arkaya kara haber şehit sayısı 11 oldu
ABD'den İsrail'e destek açıklaması
Mehmetçik için Kur'an-ı Kerim okundu
Soy ağacı öğrenme e devlet açıldı mı soyağacı sıraya konuldu
Trump'tan bir tartışılan karar daha
Başbakan Yıldırım'dan şehit ailelerine taziye ziyareti
Soy ağacı öğrenme genel müdür yeni adımı açıkladı
Yorumlar