HABER /  MEDYA

Kadın dizisi 2.bölüm fragmanı Şirin Bahar'a açıklayacak mı?

Fox Tv'nin salı günleri ilgiyle izlenen dizisi Kadın bu akşam yeni 2.bölümüyle ekranda. Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi toplayan dizi Kadın'da bu akşam neler yaşanacak? Şirin Bahar'a 2.yeni bölümde gerçeği anlatacak mı? Kadın 2.yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Birinci bölümüyle geçtiğimiz hafta ekrana gelen Kadın dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranda. Kadın 2.yeni bölümünde bu akşam nefesler tutulacak. Gelin hep birlikte Kadın 2.yeni bölümde neler olacağına bakalım.

Kadın yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatmaya devam edecek. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Kadın yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Arif’i her gördüğünde korkulu gözlerle ona bakan Bahar, hala yaşadığı olayın şokunu atlatamamıştır. İşte, Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Arif’i her gördüğünde korkulu gözlerle ona bakan Bahar, hala yaşadığı olayın şokunu atlatamamıştır. Yeliz’in düğün hazırlıkları devam ederken onun düşündüğü tek bir şey vardır; Nisan ve Doruk’un mutluluğu.

Sürpriz bir şekilde Bahar’ın karşısına çıkan üvey kardeşi Şirin, bu kez kaçamaz. Şirin’in, Bahar’a karşı duyduğu suçluluk duygusu ise tanışmalarının ardından daha da çok artacaktır. Bahar her geçen gün kocası Sarp’ı daha fazla özlemektedir. Annesi Hatice’nin söylediklerini de asla unutamaz ve kocasının ölümü için onu suçlamaya devam eder. Hatice ise diğer kızı Şirin’in odasında gördüğü Sarp’ın resimlerinden sonra Şirin ile yüzleşir ve ona hesap sorar. Hatice’nin içindeki şüphe de git gide artacaktır.

ÖNCEKİ HABERLER
Cumhuriyet gazetesi davasında savcıdan flaş talepler...
Aytun Çıray'dan Bahçeli'ye sert cevap: Keşke İYİ Parti...
İspanya Mahkemesinden flaş Katalonya kararı!
HDP'den Mesud Barzani'ye eleştiri
Türel, "istifası istendi" dedikodusunu yayan bürokratı affetmedi
Kreş yardımı için başvuru şartları neler TC ile başvuru ekranı
Yorumlar 1 yorum