HABER /  MEDYA

Kadın 5.bölüm fragmanı Şirin taciz sonrası kriz geçiriyor

Kadın dizisi 4. bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitlemişti. Kadın dizisinin 5. yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Fox tv tarafından Kadın 5yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

FOX  ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin 4. bölümü izleyiciyi ekran kilitlerken 5. bölümü büyük bir merak konusu oldu. 21 Kasım salı günü yayınlanacak olan Kadın dizisinin 5. bölümünde neler olacağı yeni fragmanla ortaya çıktı. Fox Tv Kadın 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Şirin’in söylediklerinden sonra Bahar bir daha annesinin evine gitmeyi düşünmemektedir. Sarp’ın kötü bir insan ve bir tacizci olduğuna asla inanmak istemez. Şirin’in Hatice’ye itiraflarından sonra ise Hatice de bir daha Bahar’ı görmek istemediğine karar verir. Çünkü Bahar’ı görmenin Şirin’e kötü geldiğini düşünür ve Bahar gibi onu da kaybetmek istemez. Ama Şirin’in hala annesine tam olarak anlatmadığı, Sarp’la ilgili büyük bir sırrı vardır. Musa’ya boşanmak istediğini söyleyen Jale ise hastanede çok büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

KADIN 5.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Dizinin yayınlanan son bölümün ardından 5.bölüm fragmanı da yayınlandı. Bahar'ın ölen eşi tarafından tacize uğradığını söyleyen Şirin intihar mı etti? Gelin hep birlikte yeni bölüm fragmanını izleyelim:

Yorumlar