BIST 1.393
DOLAR 8,18
EURO 9,74
ALTIN 457,07
MEDYA

İstanbullu Gelin 84. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 84. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 84. yeni bölümüyle 10 Mayıs 2019 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 84. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 10 Mayıs 2019 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Yasak Elma'nın o sahnesi 'pes' dedirtti!
Bingöl'de 2 lise öğrencisi şakalaşırken ölüme gitti
İstanbul Üsküdar sahilinde erkek cesedi bulundu
Bakan Çavuşoğlu'ndan S-400 açıklaması
Anneler Günü öncesi annesiz kaldılar
İstanbul Küçükçekmece'de inanılmaz ölüm
Patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu
Erdoğan'dan vize serbestisi çıkışı: 72 kriterden 66'sını tamamladık
9 Mayıs Türkiye Gündemi yeni
Ramazan’da bin derecede döküm iş
Yorumlar