BIST 1.345
DOLAR 8,32
EURO 9,99
ALTIN 476,66
MEDYA

İstanbullu Gelin 4. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 4. yeni bölümüyle 24 Mart 2017 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 24 Mart 2017 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı
Dayan Yüreğim 8. bölüm 2. fragmanı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, face time üzerinden öğrencilere hitap etti
Aşk ve Mavi 20. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 5. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 5. bölüm fragmanı
Sonsuz Aşk filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
Power Rangers filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
Otoban filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
Hayat filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
Yorumlar