BIST 1.393
DOLAR 8,08
EURO 9,72
ALTIN 460,72
MEDYA

Dayan Yüreğim 8. bölüm fragmanı

Dayan Yüreğim dizisi 8. yeni bölümüyle 24 Mart 2017 Cuma akşamı FOX'ta olacak. Dayan Yüreğim'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Dayan Yüreğim 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 24 Mart 2017 Cuma akşamı FOX'ta...

Elvan bir yandan mahalle polikliniğinde çalışmakta diğer yandan pazarcılık yapan kocasının işlerine yardım etmektedir. Elvan’ın kocası Tahir; alkolik, kumarbaz ve çıkarı neredeyse orada duran bir adamdır. Elvan’a şiddet de uygulasa da Elvan iki çocuğunun mutluluğu için olan bitene ses çıkarmamaktadır.

Elvan’ın tam bir Beşiktaş fanatiği olan oğlu Selim sokakta top oynuyordur. Hızla mahalleye giren bir spor otomobil Selim’e çarpar. Selim’in durumu ağırdır ve hastaneye kaldırılır. Elvan hastanede evladının yaşam savaşına destek olmaya çalışırken Tahir, kazayı yapan Atıf Şanal’ın ailesinden kan parası almıştır.

Şanallar, ülkenin en zengin ailelerinden biridir. Karakolda suçu başkası üstlenmiştir ve Atıf Şanal çoktan yurtdışına çıkmıştır. Gerçeği öğrenen Elvan, kocası Tahir’den hesap sorar. Tahir üste çıkmak için saldırıya geçer. Oğlunun acısıyla kıvranan Elvan için geçmişteki mutsuzluklarını mumla aratacak günler başlamıştır…

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan, face time üzerinden öğrencilere hitap etti
Aşk ve Mavi 20. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 5. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 5. bölüm fragmanı
Power Rangers filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
Otoban filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
Hayat filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
David Lynch Yaşam Sanatı filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
'Kovun beni' demişti bu kez de bunu paylaştı!
Beyaz Balina filmi fragmanı - Sinemalarda bu hafta
Yorumlar