BIST 10.895
DOLAR 32,19
EURO 34,97
ALTIN 2.507,38
HABER /  GÜNCEL

İstanbul karanlıkta kalacak

19-28 Ağustos tarihleri arasında İstanbul'da elektrik kesintisi uygulanacak.

Abone ol

Bayrampaşa, Beyazıt, Güngören ve Bakırköy işletme müdürlüklerince yapılacak çalışmalar nedeniyle, 19-28 Ağustos tarihleri arasında kimi semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamaya göre, kesinti programı şöyle:

Bayrampaşa İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 19 Ağustos'ta 06.00-16.00 saatleri arasında; Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi, Halitpaşa ve Ali Galipbey caddeleri, Salihpaşa Caddesinin bir kısmı, Şirinler Sokak ile Hedef Sokak ve civarı. eyazıt İşletme Müdürlüğü bölgesinde, aynı gün 09.00-16.00 saatleri arasında; Mimar Mehmet Ağa, Akbıyık, Cankurtaran caddeleri, Bayram Fırın, Amiral Teftil, Keresteci Hakkı, Akbıyık Değirmen, Arabacılar sokaklar ve civarı ile Saraçhane Çıkmazı.

Bakırköy İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 08.00-18.00 saatleri arasında olmak üzere, 20 Ağustos'ta; Osmaniye Mehmet Seyit, Tes, T. Aralığı sokaklar ve civarı ile Trafik Sinyalizasyon, 21 Ağustos'ta; Osmaniye Taş Ocakları Yolu Bağlar Mevkii, Lale ve Cici sokaklar, Halk Pazarı, Doğu ve Kahraman siteleri ve civarı ile Trafik Sinyalizasyon, 22 Ağustos'ta; Osmaniye Mahallesi, Şirin, Çağlar, Mine, Yeşil Su, Köyaltı, Şengün sokaklar, Osmaniye Taş Ocağı Yolu 15 numaradan 32 numaraya kadar, Trafik Sinyalizasyon, 23 Ağustos'ta; Osmaniye Mahallesi, Kireç Ocağı, Bildik, Ümraniye ve Fabrika Geçidi sokaklar, Fabrikalar Caddesi, Sağlık Ocağı, Fabrika Çıkmazı, İncirli Yolu, İnci Çıkmazı, Fatih Koleji civarı, Trafik Sinyalizasyon, 24 Ağustos'ta; Osmaniye Fabrikalar Caddesi, Kireç Ocağı kesişimi, Bakırköy Cumartesi Pazarı Lokantalar ve Aydınlatma, Halı Saha civarı ve Trafik Sinyalizasyon.

Güngören İşletme Müdürlüğü bölgesinde, 08.00-15.00 saatleri arasında olmak üzere, 21 Ağustos'ta; Menderes Çıkmazı, Ordu, Sakarya, Sönmez, Ege, Birlik, Ergene, Yıldız sokaklar ile Kınalı Caddesi ve civarı, 22 Ağustos'ta; Kocasinan, Fetih caddeleri ve civarı ile Belediye Pazarı, 25 Ağustos'ta; Kiler, Ali Ruhi Bozkır, Balkan, Toros, Kumru, Karaca, Geyik, Levent sokaklar ve civarı, 26 Ağustos'ta; Kasım ve Nar sokaklar, Reyhan Çarşısı, Gencay İş Hanı, Işık Çarşı, V.İ.P. Pasajı, Trafik ışıkları ve civarı, 28 Ağustos'ta; D. Hüseyin Paşa ve Çamlık caddeleri, Yıldız, Başak, Gonca, Kartopu sokaklar ve civarı.