BIST 1.124
DOLAR 7,68
EURO 8,93
ALTIN 461,50
HABER /  MEDYA

İsmail Türk kimdir nereli? FETÖ'cü mü?

FETÖ suçlamasıyla havalimanında gözaltına alınan köşe yazarı İsmail Türk kimdir? Mesleki hayatı, kendisi hakkında bilinmeyenler neler? İşte detaylar...

Abone ol

MHP İstanbul il başkan yardımcılığı iki dönem MHP ümraniye ilçe başkanlığı yapmıştır.Aktif siyasete demokrasi mücadelesi ve MHP de demokrasi olmayışından dolayı istifa ederek aktif siyasetten ayrılıp basın ve gazetecilik yolu ile mücadelesine devam etmiştir.

İSMAİL TÜRK KİMDİR?: Ülkücü Hareketin tanınan ve etkili muhalif simalarındandır.Ülkücü camiada çok etkin üet düzey görevler almıştır.BBP İstanbul il başkanlığı ve uzun yıllar merkez karar yönetim kurulu üyeliği ve sonrasında MHP İstanbul il başkan yardımcılığı iki dönem MHP ümraniye ilçe başkanlığı yapmıştır.Aktif siyasete demokrasi mücadelesi ve MHP de demokrasi olmayışından dolayı istifa ederek aktif siyasetten ayrılıp basın ve gazetecilik yolu ile mücadelesine devam etmiştir.

 Bir kaç televizyonda canlı haber programları yapıp sunmuş,bir çok televizyon programlarında görüşleri merak edilen gazeteci sıfatı ile konuk edilmiştir. 

 Güneydoğuda merkezi olan gazeteciler örgütü GAP genel başkan yardımcısı yönetim kurulu üyesidir.

Yeniçağ gazetesi,hebererk dergisi ve bir çok haber sitesinde makaleleri yayınlamakta olan ülkücü bir gazetecidir.
İsmail Türk bir darbe mağduru uzun yıllar cezaevlerinde yatmış bir televizyon programcısıdır.Yapım ve sunumu kendine ait ÇAPRAZ SORGU programı çok etkili bir siyasi programcıdır.Özellikle  Başbakan Tayyip Erdoğan a ve MHP de Devlet Bahçeli ye yönelik en etkili muhalefeti ortaya koymuş,tartışılmaz olan tabuları yerle bir eden isim olmuştur.AKP li ve İslam istismarcısı bir çok şarlatan tarafından sayısız dava açılan bir isimdir. Sivri ve korkusuz bir kalem olarak bilinir.

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul'un üstündeki radyasyon bulutları tehlikeli mi?
İyi Parti'den Reza Zarrab ve 'belge' çıkışı...
Mahkeme Başkanından 'senin annen baban yok mu?' çıkışı
Demre Noel Baba Meydanı hizmete açıldı
Köşe yazarı FETÖ'den gözaltına alındı
Azerbaycan 'savaş hali' ilan etti! Tüm ülkede Ermenistan'a karşı seferberlik başlatıldı
Yorumlar 2 yorum