HABER /  İYİ PARTİ

İlk istifa haberi İYİ Parti'den geldi

İyi Parti İzmir milletvekili adayı olan ve listede birinci bölge 5'inci sırada yer alan İYİ Parti Gençlik Kolları Kurucu Genel Başkanı Osman Ertürk Özel, adaylıktan istifa etti.

İyi Parti İzmir milletvekili adayı olan ve listede birinci bölge 5'inci sırada yer alan İYİ Parti Gençlik Kolları Kurucu Genel Başkanı Osman Ertürk Özel, adaylıktan istifa etti.

Kişisel sosyal paylaşım sitesi üzerinden istifa ettiğini duyuran Özel, partisi için en üst gayretle çalışmaya devam edeceğini yazdı.

"AKŞENER'İN CUMHURBAŞKANLIĞI İÇİN ÇALIŞACAĞIM"

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden İyi Parti İzmir milletvekili adaylığından istifa ettiğini açıklayan İYİ Parti Gençlik Kolları Kurucu Genel Başkanı Osman Ertürk Özel, şu ifadelere yer verdi:

"24 Haziran 2018 genel seçimlerinde partimiz listelerinde İzmir 1. bölge 5. sıra adayı olarak gösterilmiş bulunmaktayım. İlgili adaylıktan gördüğüm lüzum üzere istifa etmiş bulunuyorum. Partimizin başarısı ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için en üstün gayretle çalışmaya devam edeceğim."

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti İzmir teşkilatından liste açıklaması
Demirtaş'ın tahliye talebi reddedildi
AK Parti Bilecik milletvekili adayları kimler 2018 listesi
İYİ Parti listesinden aday olan medya patronu kim?...
Dolara ne oldu böyle! 21 Mayıs sabahı dolar aniden...
İşte Benim Stilim kızı Yağmur Taktaş'ın edep sınırlarını zorlayan pozları
Yorumlar 8 yorum