BIST 1.345
DOLAR 8,31
EURO 9,98
ALTIN 476,95
HABER /  GÜNCEL

İkizler burcu Süper Mavi ay nasıl etkileyecek

İkizler burcuna Süper ayın etkileri nasıl olacak. Astroloji uzmanı Demet Baltacı yorumladı. Mavi Ay olarak görünecek Süper dolanay burçları nasıl etkileyecek.

Abone ol

Mavi ay olarak görülecek Süper Dolunay Kova burcunda gerçekleşiyor peki ikizler burcunu nasıl etkileyecek? Asroloji uzmanı Demet Baltacı Süper ayın burçlara etkilerini ve ikizler burcuna neler getireceğini yorumladı.

Mavi renkte görünecek olan dolunay kova burcunda gerçekleşecek. Hava elementinin sabit nitelikli burcu Kova, özgür, sosyal, orijinal enerjisiyle geçmişten çok gelecekle ilgilidir. Bu nedenle kalıplaşmış değerlerin yıkılması, reformlar, devrimler, değişimler, projeler, umutlar, icatlar, bilim, teknoloji, uzay, astronomi, astroloji Kova burcunun konusudur. Son derece bireysel ve özgür enerjiler taşımasına rağmen grup faaliyetleri, organizasyonlar, toplumsal kavramlar da Kova ile bağlantılıdır. Tek tek bireylerde başlayan ve gruplar aracılığı ile büyük kitleleri etkileyen önemli değişimler Kova burcunu tanımlar. Aslan-Kova aksında yerleşen Ay ve Güneş, bireysel istekler, kişisel egolar, hırslar ile toplumsal kavramlar, kitlelerin menfaatleri arasında çekişmeler yaratabilir.

SÜPER DOLUNAY İKİZLER BURCUNU NASIL ETKİLEYECEK
Dolunay ile birlikte yurtdışı, eğitim, seyahat, medya ve hukuk ile bağlantılı konularda yaptığınız girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Günlük işlerinizde sorumluluklarınız artabilir, felsefi düşünceleriniz ve yaşama bakış açınızda dönüşümler olabilir.

SÜPER AY BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK
Dolunay haritasında Akrep burcu yükseliyor. Dolunay haritanın üçüncü evinde gerçekleşecek. Üçüncü ev horoskopta yakın çevre ilişkileri, iletişim, eğitim, akrabalar, komşular, yolculuklar, ulaşım, trafik ile ilgili konuları öne çıkarıyor. Yönetici Satürn Akrep burcunda ve retro… Aslan burcundaki Jüpiter ve Başak burcundaki Regulus ile birleşen retro Venüs ile kare açı yapıyor. Yükselen Akrep krizler, dönüşümler, ölüm, yeniden doğum, finans, ortak paylaşımlarla ilgilidir. Kova dolunayını bu temalarla birlikte deneyimleyeceğiz.

Dolunayda Ay’ın ışığı bilinmeyen gizli kavramları aydınlatabilir, önemli farkındalıklar ortaya çıkarabilir. Dolunay öncesi ve sonrası birkaç gün olaylar hızlanabilir ve gündemimiz değişebilir. Yeniayda başlayan bazı girişimlerin sonuç verdiği, düşüncelerin olgunlaştığı bir dönemdir. Duygusal hassasiyetlerin artması, bedensel ve ruhsal hastalıkların artması mümkün.

DOLUNAYIN SAĞLIK ETKİLERİ NELER?
Kova burcu bedenimizde ayak bilekleri, baldırlar, dolaşım sistemi ve toplar damarları, varisleri yönetir. Aslan burcundaki Güneş ve Jüpiter kalp ve tansiyon sorunlarını da arttırabilir. Dolunay öncesi ve sonrası birkaç gün bu bölgeleri zorlamamak ve dinlenmek doğru olacaktır. Ailedeki olgun ve yaşlı kişilere özellikle dikkat etmek gerekebilir.

MAVİ DOLUNAYIN (SÜPER AY) ÜLKEMİZE ETKİSİ
Dolunay ülkemizin horoskopunun sekizinci evinde meydana gelecek. Bu evl ekonomi, finansal ilişkiler, bankalar, ölüm, miras, sigorta, vergi, yer altı, kanalizasyonlar, uluslararası borçlar ile ilgilidir. Dolunay derecesi TC horoskopunun ilerlemiş Güneş’i ile birleşiyor ve natal Güneş’e de kare yapıyor. Güneş ülke haritasında liderler, yöneticiler ile ilgilidir. Dolunay döneminde liderleri etkileyecek dönüşümler meydana gelebilir.

Aslan burcundaki Jüpiter ve Başak burcundaki retro Venüs Akrep burcundaki Satürn ile kare açı yapacak. Finans piyasalarında spekülatif hareketler artabilir. Bu dönemde maddi konulara temkinli yaklaşmalıyız ve risk almamalıyız.

ÖNCEKİ HABERLER
Koç burcunu Süper Mavi ay nasıl etkileyecek
Boğa burcunu Süper Mavi dolunay nasıl etkileyecek
Polat Alemdar hayranları abarttı
Ford geliştirdi karanlıkta güvenli sürüş
Teröristler arka bahçeden böyle sızmış
'Babam geldi' faciası
Beşir Atalay'dan MHP koalisyon ve çözüm süreci açıklaması
Davutoğlu'ndan flaş çözüm süreci kararı
Piyango çekilişi sonuçlarında resmen hile yaptılar!
Pervin Buldan fena yakalandı
Yorumlar