BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  GÜNCEL

İDO ve BUDO'dan son sefer iptalleri dikkat!

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan fırtınalı hava ulaşımı olumsuz yönde etkiliyor. Bugün yani 23 Ocak tarihinde İDO ve BUDO seferleri iptal edildi. İDO ve BUDA tarafından yapılan son açıklamaya göre olumsuz hava koşulları nedeniyle belli saatlerde yapılan seferler iptal edildi.

Abone ol

Deniz Otobüsleri(İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) sabah yapılması planlanan bazı seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

İDO'nun internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 07:45'teki Bandirma - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü seferi, 07:50'deki  Kadikoy-Yenikapi-Bursa Deniz Otobüsü ve 08:30'daki  Bursa-Armutlu-Armutluk-Yenikapi-Kadiköy Deniz Otobüsü seferleri iptal edildi. BUDO'da ise;  Saat 08.30'daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) ve 09.00'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul(Eminönü/Sirkeci) seferleri programdan kaldırıldı.Bursa (Mudanya)-İstanbul (Büyükçekmece) 07.30, Bursa (Mudanya)-Armutlu(İhlas) 09.00, İstanbul (Büyükçekmece)-Bursa (Mudanya) 09.30 ve Armutlu(İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) 09.30 seferlerinin de iptal edildiği duyuruldu. Saat 07.00'deki Bursa (Mudanya)-İstanbul(Eminönü/Sirkeci) seferi de yapılamadı.

ÖNCEKİ HABERLER
AÖL kayıt yenileme 2018 son gün kayıt ücreti nereye yatacak?
Afrin'de 4. gün! Kritik dağda göğüs göğüse! Neler oluyor?
Gönderin bu itleri Afrin'e...
Meteoroloji uzmanlarından inanılmaz karar! Yok artık...
Türk pilot Afrin'de inanılmazı başardı! Yere 20 metre vardı...
Masterchef Emir Elidemir yaşı kaç aslen nereli babası kimdir?
Yorumlar