HABER /  DÜNYA

Henüz 15 yaşındaydı: İnternet fenomeni öldürüldü!

Irak’ın başkenti Bağdat’ta devam eden internet fenomenleri cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Instagram Prensi' lakabıyla tanılan Hamudi el-Mutayiri (15), kimliği belirsiz kişilerce kaçırılarak öldürüldü.

IRAK'ın başkenti Bağdat'da bir internet fenomeni daha öldürüldü. Son dönemlerde artan fenomen cinayetlerinin son kurbanı ise Hamudi el-Mutayiri (15) oldu. 'Instagram Prensi' lakabıyla tanılan genç fenomen, başkentteki Sadr bölgesinde evine dönerken kimliği belirsiz kişilerce kaçırılarak öldürüldü.

Cinsel eğimlilerinden dolayı öldürülen el-Mutayiri'nin can verirken videosunun paylaşılması büyük tepkilere ve öfkeye neden oldu. Facebook ise olayla ilgili "Hamudi'yi sevenlerin, kendisini anmak ve birlikte geçirdikleri güzel anları hatırlamak için profilini ziyaret ederek teselli bulacağını umuyoruz" şeklinde açıklama yaptı.

Irak'ın başkenti Bağdat'ta geçen Ağustos ayında 'Iraklı Barbie' lakabıyla tanınan ünlü güzellik uzmanı Refif el-Yaseri ile güzellik uzmanı Reşa el-Hasan, esrarengiz bir şekilde öldürülmüştü. Geçen ayda ise 2014 Miss Bağdat güzellik yarışmasının birincisi olan Tara Faris, yine başkent Bağdat'ta bir cinayete kurban gitmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
Başkan Cengiz açıkladı! 'CAS'a gidiyoruz'
Sokağa 'üzerime işe' yazılı mini Trump büstleri koydu
Türkiye'den Trump'ın iddiasına yalanlama
Bahçeli'den CHP'nin İş Bankası hisseleriyle ilgili flaş açıklama
Trump bu kez 'kovmayacağım' dedi
Steven Gerrard, 2024'e kadar Rangers'ta
Yorumlar 7 yorum