BIST 1.528
DOLAR 7,48
EURO 9,01
ALTIN 411,47
MEDYA

Hakan Şükür'den yeni UBER açıklaması: Bulaşıkcılık yaptım

ABD'de firari olarak bulunan Hakan Şükür UBER şoförlüğü ile manşet olunca yeni bir açıklama yaptı. Hakan Şükür Youtube hesabından bomba itiraflarda bulundu. Açıklamasının son kısmı ise FETÖ açısından hayli enteresan.

Firar ettiği ABD'de sıfırı tüketen Hakan Şükür'ün UBER şoförlüğü yaptığı ortaya çıkmıştı. Konu medyaya manşet olunca Hakan Şükür sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı. Şükür UBER konusunun yanlış anlaşıldığını belirtip 'Bu işi sürekli yapmıyorum, zaten eşim de izin vermez' dedi. ABD'de bulaşıkçılık ve garsonluk yaptığını itiraf eden Hakan Şükür, 'mağdur rolü' yapıyor eleştirilerine de yanıt verdi. Şükür'ün açıklamasının son kısmı ise FETÖ'yle ilgili ve hayli dikkat çekici. İşte Hakan Şükür'ün UBER şoförlüğüne ilişkin yeni açıklamaları:

UBER şoförlüğü mesleğim değil : -Dünya medyasına verdiğim bir röportajla yağmur gibi haber oldum. Ben sporun içinde kalmak istiyorum yaşadıklarımla ilgili bir şeyler anlatmak istemiyorum. Çok şükür hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Dünya basınına mağduriyetimi anlatırken UBER'i söyledim. Zaman zaman keyif için yapıyorum. Bunu meslek olarak yapmıyorum.

Mağdur rolü yapmıyorum : -Burdan bir şey devşirmeye çalışmıyorum. İnsanlara bizi mağduriyet devşirmeye çalışıyor gibi gösteriyorlar. Evet ben mağdurum. Saklayacak bir şey yok. Allaha çok şükür dimdik ayaktayım, sadece ülkede bir çok altına pisletmişin ortamı ve bu ortamın esiriyim. Kime ait olursa olsun, birilerinin suçunu paylaşmak mümkün değil. Bunu tüm dünya biliyor. Sadece bunu anlatabilecek önemli insanlara ihtiyaç var. Bizler ülkesini vatanını milletini çok seven (kişileri değil) en yükseğinden en alçağına kadar bu durum Türkiye'de mevcut. 

Bulaşık yıkadım : -UBER konusu benim mesleğim değil. Cafe işlettim. Çok küçük bir hisseyle orda ortaktım. Cafede garsonluk yaptım, kahve sattım, bulaşık yıkadım. İnsanlarla iletişim kurmak için burdaki kültüre adapte olmak için yaptım. Elbette para kazanma ihtimaliniz varsa bunu yaparsınız. Ama çok ciddi maddi zararlar gördüm. Çeşitli işler yaptım. Kitap yatmaya çalıştım. Online sistemden, Çeşitli işlere girmeye çalıştım. 

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbul'a asit yağmuru yağacak mı? Bünyamin Sürmeli açıkladı
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Ankara'da yolun ortasında çıkan kavganın sebebi şaşkına çevirdi
Yunuslar itfaiyecilere eşlik etti o anlar kameralara böyle yansıdı
Doğa Koleji'nde kriz devam ediyor
Isparta'da yolcu otobüsü devrildi!
Sakarya'da şoför minibüsünü kullanırken okey oynadı
New York Times gazetesi paylaştı! İran'ın düşürdüğü Ukrayna uçağıyla ilgili yeni görüntü
İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu'ndan Ali Koç'a ağır sözler
Zümrüdüanka 1. bölüm fragmanı