BIST 1.441
DOLAR 8,51
EURO 10,28
ALTIN 498,94
MEDYA

Haber Global canlı yayında İsmail Saymaz'dan bomba CHP açıklaması

HABER GLOBAL'de canlı yayında Gazeteci İsmail Saymaz CHP'yi karıştıracak açıklamalarda bulundu. Saymaz, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun hazırladığı 'anahtar liste' dışında bir liste daha olduğunu ve bu listeyi hazırlayanın İstanbul İl Örgütü olduğunu söyledi.

Haber Global'de canlı yayına katılan İsmail Saymaz CHP ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Kurultayda "Genel Başkanın bir anahtar listesinin yanı sıra başka bir liste daha hazırlamış. Ayrı bir liste daha hazırlanmış bu liste bana da geldi. Bu listenin üzerinde 'Hedef iktidar anahtar listesi' yazıyor." diyen Saymaz bu listeyi CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na da doğrulattığını söyledi.

Açıklamasının devamında çarpıcı ifadelere yer veren Saymaz, Kaftancıoğlu'nun kendisine "Bu listede Yıldırım Kaya ve Tuncay Özkan yok. Onların seçilmemesi içinde elimden geleni yaptım." dediğini aktardı.

Saymaz'ın açıklamaları şöyle;

"Genel Başkana ait olduğu iddia edilen anahtar listenin yanı sıra o ilk listede yer almayan başka bir liste daha hazırlanmış. Bu liste kime ait olduğunu sorduğumda Canan Kaftancıoğlu'nu aradım. Bunu Canan Kaftancıoğlu İl Örgütü hazırlamış. Canan Kaftancıoğlu 'Evet biz bu listeyi hazırladık İstanbul Örgütü olarak. Bu listede Yıldırım Kaya ve Tuncay Özkan yok.Neden yok çünkü onların girmesini istemedim ve onların seçilmemesi içinde elimden geleni yaptım.' dedi. Aykut Eroğlu Canan Kaftancıoğlu'nun listesinden olduğu halde seçilememiş."

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İzmir’de dehşet kaza kamerada! 8 aracı biçti 1 kişi ölümden saniyelerle kurtuldu
Oyun oynayan çocuğun eline demir korkuluk saplandı
Uçağın düşme anı saniye saniye kamerada
Hadi Özışık açıkladı: Ayasofya'ya kimler davet edildi?
Gençliğim Eyvah 8. bölüm fragmanı
Kalk Gidelim 113. bölüm fragmanı
Çatı Katı Aşk 4. bölüm fragmanı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan anlamlı paylaşım
İzmir'de otomobilin üzerinde akılalmaz yolculuk
Ankara'da iş merkezinde korkutan yangın
Yorumlar 5 yorum