BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
MEDYA

Gülizar 5. bölüm 2. fragmanı

Gülizar dizisi 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gülizar 5. yeni bölümüyle 17 Şubat 2018 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. Gülizar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Gülizar 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gülizar'ın yeni bölümünde neler olacak? Gülizar 17 Şubat 2018 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Gülizar, İzmir’in fakir bir mahallesinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan’la birlikte yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve en büyük hayali bir gün iyi bir şarkıcı olmaktır.

Suzan, Şerif’in işlettiği pavyonda çalışmaktadır ancak Şerif’in gözü Gülizar’dadır. Suzan’dan Gülizar’ı pavyona getirmesini ister. Gülizar’ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey’dir.

Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir. Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir.

Çiftliğin kâhyası ve Gülizar’ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel’in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat’ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat’a duyduğu aşkla sarsılacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde kavga
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Helin Palantöken'in katil zanlısının yargılandığı davaya yanlış sanık getirildi
Müge Anlı Arif Ünlübaş'a ne oldu? Polis Safiye ve Recep'i karakola götürdü
Zeytin Dalı Harekatı'nın 28. gününde iki köy daha PKK/PYD'den kurtarıldı
Avustralya'da 'çırılçıplak yoga'
Akılalmaz Olay! Kocası ve sevgilisini yatakta yakaladı
Otobanda ’mobilet-Şahin’ kapışması
Tavuğu için ahşap protez bacak yaptı
43 gündür kayıp olan Ecem buraya gömüldü
Yorumlar