BIST 1.411
DOLAR 8,69
EURO 10,35
ALTIN 500,66
HABER /  GÜNCEL

Göreve iade edilen sağlık bakanlığı memurları doktorlar

Göreve iade edilen memurlar listesi 23 Ocak tarihli resmi gazetede yayınlandı. 683 sayılı yeni KHK ile göreve iade edilen doktorlar, hemşire ve ebeler ile sağlık bakanlığı memurlarının isimleri açıklandı.

Abone ol

683 Sayılı KHK ile sağlık bakanlığında memur ve doktor olarak çalışan 30 kişi görevine iade edildi.  23 Ocak tarihli gazetede göreve iade edilenlerin isimleri yayınlandı. Söz konusu personelden bu maddenin yürürlük tarihinden itibaren 10 gün içinde göreve başlamayanlar "çekilmiş" sayılacak. Bu kapsamda, göreve başlayanlara da kamu görevinden çıkarıldıkları tarihten göreve başladıkları güne kadar geçen süreye tekabül eden mali ve sosyal hakları ödenecek. 

Bu kişiler, kamu görevinden çıkarılmalarından dolayı herhangi bir tazminat talebinde bulunamayacak. Bu personelin görevlerine iadesi, kamu görevinden çıkarıldıkları tarihte bulundukları yöneticilik görevi dışında öğrenim durumları ve kazanılmış hak aylık derecelerine uygun kadro ve pozisyonlara atanmak suretiyle de yerine getirilebilecek. 

ÖNCEKİ HABERLER
Altında yeni gözde 'çeyrek gram'
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Gaziantep'te düğün yolunda feci kaza
23 ocak resmi gazete ihraç edilen BBDK - TMSF KHK listesi
23 Ocak 2017 Resmi Gazete - İhraç edilen içişleri bakanlığı memurları
Nerede seks var Fetullah orada
4 yeni KHK ihraç edilen memurlar göreve iade listesi
Opera sanatçısına parkta kurşun yağmuru
AK Parti saldırganı Tekirdağ'da öldürüldü
Bakan Arslan'dan müjde üstüne müjde
Yorumlar 1 yorum