BIST 1.321
DOLAR 7,90
EURO 9,60
ALTIN 467,93
GÜNCEL

Gökmen Ulu tahliye olurken Uğur Dündar ağladı

Uğur Dündar, Gökmen Ulu için verilen tahliye kararının ardından sevinç gözyaşlarına boğuldu.

İstanbul 37. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Sözcü Gazetesi davasında Uğur Dündar da duruşma salonundaydı. Duruşmada muhabir Gökmen Ulu'nun tahliyesine karar verilmesinin ardından salondan çıkan Dündar, "gözümüz aydın" dedikten sonra sevinç gözyaşlarına boğuldu.

"ATATÜRKÇÜ VE MEMLEKETE SEVDALI"

Bu kararı zaten beklediklerini söyleyen Dündar, “Gökmen, bardaktaki su kadar temiz ve Atatürkçü, bu memlekete sevdalı, meslek ilkelerine gönülden bağlı çok değerli bir kardeşimiz, meslektaşımızdır” dedi.

-------------------------------------------------------------------------------

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar