BIST 1.557
DOLAR 7,47
EURO 9,05
ALTIN 442,88
MEDYA

Başıboş atlar Haber muhabirine saldırdı!

İstanbul'da Sarıyer caddelerini mesken tutan ve trafiği tehlikeye sokan başıboş atlardan biri, haber anonsu çeken muhabire saldırdı. Atın altında kalan muhabir, yere yığıldı.

İstanbul Sarıyer'de başıboş atların vatandaşlara saldırdığı haberini alan Show Haber ekibi olay yerine gitti. Başıboş atlardan biri anons aldığı esnada Show Haber muhabiri Özge Mayet'e saldırdı ve muhabiri yere düşürdü.

İstanbul Sarıyer'den yolu geçenlerin başı sahipsiz atlarla dertte. Tam da bu konuyu haber yapan muhabir, habere anons çektiği esnada o atlardan birinin saldırısına uğradı. Sarıyer'de başıboş bırakılan atlar, hem trafiği tehlikeye sokuyor, hem de kaldırımda yürüyen yayalara saldırıyor. Show TV muhabiri bu sıkıntıya dikkat çekmek amacıyla bölgeye giderek haberini yapmak istedi ancak anons çektiği sırada beklemediği bir şey oldu. Başıboş at, önce muhabire kafa attı daha sonra darbeyle yere yapışan muhabirin üstüne çıktı. Korku dolu anları Show TV kameramanı saniye saniye kaydetti. Atın saldırısından sonra haberine devam eden muhabirin vücudunda hafif yaralanmalar olsa da sağlık durumu iyi.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Diriliş Ertuğrul'da nefes kesen sahne
Markette şok olay!Küçük kızı böyle kaçırdı
Hayat Sırları 3. bölüm fragmanı
Nerdesin Birader 2. bölüm fragmanı
Çukur 4. bölüm fragmanı
Kırgın Çiçekler 97. bölüm 2. fragmanı
Siyah Beyaz Aşk 5. bölüm fragmanı
Klavye Delikanlıları 6. bölüm 2. fragmanı
Cennet'in Gözyaşları 8. bölüm 2. fragmanı
Kalbimdeki Deniz 44. bölüm 2. fragmanı