BIST 1.127
DOLAR 8,27
EURO 9,73
ALTIN 499,91
GÜNCEL

Sadece poşetteki yiyecekleri kabul eden kedinin sırrı!

Çin'de, yavrularına yiyecek götürmek için kendisine mama tabağında verilen yiyecekleri kabul etmeyen anne kedi herkesi duygulandırdı.

Açıkta verilen mamaların yüzüne bakmayıp, poşetli mamaları kapıp kaçan kedi görenleri şaşırtıyor. Çin'de bir TV kanalının önünde yaşayan kedinin bu yaklaşımı bütün çalışanların dikkatini çekti. Muhabirler işin sırrını çözmeye karar verdi. Sevimli kedinin poşeti kapıp kayıplara karıştığı bir gün kameramanlar peşine takıldı ve sırrı ortaya çıktı. Bu sır herkesin yüreğini titretti. Sevimli kedi yavrularını besleyebilmek için aç kalmayı göze alıyor, taşıyabileceği şekilde paketli mamalar verilmesini istiyordu. Yoksa yavrularına götürmesi imkansızdı. Yavruları için aç kalmayı göze alan anne kedi sosyal medyada günün konusu oldu.

-------------------------------------------------------------------------------

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar