BIST 3.260
DOLAR 18,46
EURO 17,79
ALTIN 969,85
HABER /  GÜNCEL

Gerçek ortaya çıktı! Zeki Şahin yalan söylemiş

Geçtiğimiz günlerde basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçeli futbolcu Gregory Van Der Wiel’in basın toplantısındaki dikkat çeken şoke eden konuşmalar ortaya çıktı.

Abone ol

Fenerbahçeli Van der Wiel ile menajeri olduğunu iddia eden Mehmet Zeki Şahin’in birlikte düzenlediği basın toplantısındaki Wiel ile Şahin arasında geçen “Flamanca” konuşmalarda şoke eden gerçekler, yeminli tercümanlar tarafından ortaya çıktı.

Mehmet Zeki Şahin, Wan der Wiel’in menajeri değilmiş

Kendisini futbolcu Gregory Van der Wiel’in menajeri olarak tanıtan ve birlikte basın toplantısı düzenleyen, Mehmet Zeki Şahin’in resmiyette ünlü futbolcunun menajeri olmadığı gerçeği ortayı çıktı. Van der Wiel’in resmi menajerinin ise Mino Railo olduğu öğrenildi.

VAN DER WIEL YERİNE MEHMET ZEKİ ŞAHİN KONUŞMUŞ

Ünlü futbolcunun haberi olmadan düzenlenen ve aniden katıldığı basın toplantısında gazetecilerinin sorularını alarak, Felemenkçe ’ye çevirip Fenerbahçeli futbolcuya aktaran, kendisini Van der Wiel’in menajeri olarak tanıtan Mehmet Zeki Şahin, gazetecilerin tüm sorularına “Şahsı” olarak yanıt verdiği ve cevaplarının şaibeli olduğu ortaya çıktı.

İşte düzenlenen basın toplantısındaki Wiel ile Şahin arasında geçen “Flamanca” dilindeki o konuşmalar;

WIEL KONUŞMAK İSTEMİYOR, ŞAHİN WIEL YERİNE KONUŞUYOR

Wiel: Ben futbolcuyum, iki saat içinde maçım var.

Şahin: Başka soru alalım mı?

Wiel: Olmaz, görevim var, gitmem lazım.

Şahin: Canlı yayındayız.

Wiel: Evet biliyorum.

Şahin: Ben sana soru soracağım, sen cevaplayacaksın ve bende aktaracağım. Elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Wiel: Tamam anlıyorum ama şimdi bunun şimdi yapılmasını istemiyorum

Şahin: İnsanlar bizim için buradalar. Şimdi bir şeyler söylememiz gerekiyor. Basın toplantısı organize edildi, o zaman neden buraya geldik.

WIEL'İN AĞZINDAN KONUŞUP YALAN SÖYLEMİŞ

Bu konuşmanın devamında ise Wan der Wiel, Şahin’e dönüp diyor ki; ‘Daha önce söyledim, televizyona sürekli çıkmak istemiyorum. Utanıyorum’ diyor. Ardından kendisini futbolcunun menajeri olarak tanıtan kim olduğu ise henüz bilinmeyen Mehmet Zeki Şahin ise, Gregory Van der Wiel kendisi söylemiş, oda çeviriyormuş gibi şahsi yorum katarak alakasızca “Zaten kazığı yedim ben” şeklinde konuşarak, gazetecilere yalan söylediği ortaya çıktı.

ŞAHİN WIEL'İN NE KONUŞMASINI GEREKTİĞİNİ KULAĞINA FISILDAMİŞ

Düzenlenen basın toplantısında bir gazetecinin Wiel’e “Türkiye’de kalacak mısın?” sorusuna, Mehmet Zeki Şahin, futbolcunun kulağına eğilip konuştukları yabancı dilde sessizce “Türkiye’de kalmak istiyorum diye söyle” dediği öğrenildi.

Soru-Cevap şeklinde devam eden basın toplantısında, gazetecilerin sorularını Wiel değil, Şahin yanıtlamış. İşte Van der Wiel’in söylediklerini değil de, Mehmet Zeki Şahin’in kendi yorumunu katıp, futbolcunun söylediklerinin dışında, kendince yorum yaparak gazetecilerinin sorularını yanıtladığı o asılsız açıklamalar;

GAZETECİ SORUYOR, WİEL SUSUYOR, ŞAHİN ŞAİBELİ YANITLIYOR 

Gazetecilerinin Van der Wiel’e yöneltmiş olduğu soru üzerine Mehmet Zeki Şahin; Açıkçası adamı delirttiler burada, yani bayağı bezdirdiler. Fazla kulüpten de bir şey anlatamaz, çünkü yanlış bir şey dese sizde biliyorsunuz. Ben size açık söylüyorum, psikolojik düşündüğüm zaman eğer kulüp buna destek verseydi, bu insanlara daha çok baskı olurdu ve tutuklanıp cezaevine gönderilirdi.

ŞAHİN: 6 TANE DOSYASI VAR 

Mehmet Zeki Şahin’in gerçekleşen basın toplantısında gazetecilere şahsen yaptığı açıklamada dünya sanatçılarını, Hollywood yıldızlarını Türkiye’ye getiren ünlü menajer Ümit Akbulut’u hedef alarak; “Adamın bir sürü davacı var, bir sürü dosyası var dolandırıcılıktan ama adam serbest bırakılıyor. Adam’da 6 tane dosya var.” diyor.

Mehmet Zeki Şahin, Ümit Akbulut’a iftira atmış!

Mehmet Zeki Şahin’in Ümit Akbulut hakkında iddia ettiği ‘dolandırıcılıktan 6 tane dosyası var’ demesinin ardından yapılan adli sorgulamada sonucunda ünlü menajer Ümit Akbulut hakkında mevcut soruşturmanın dışında, herhangi bir dolandırıcılık dosyası olmadığı öğrenildi. 

ÖNCEKİ HABERLER
Bayburt iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Bayburt iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Bartın iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Bartın iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Amasya iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Amasya iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Şanlıurfa iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Şanlıurfa iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Siirt iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Siirt iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Kan vermek orucu bozar mı? Diyanet açıklaması
Kan vermek orucu bozar mı? Diyanet açıklaması
Mardin iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Mardin iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Kilis iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Kilis iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Gaziantep iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Gaziantep iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Diyarbakır iftar vakti İmsakiye sahur saatleri
Diyarbakır iftar vakti İmsakiye sahur saatleri