HABER /  POLİTİKA

Genel Kurul'a tekerlekli sandalye ile geldi

Yeni anayasa görüşmelerinde CHP grubunun, Şafak Pavey'e vurduğu iddia edilen AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Enci, arbede sonrası Meclis Genel Kurulu'na tekerlekli sandalye ile geldi.

TBMM Genel Kurulu'ndaki yeni anayasa görüşmelerinde bu kez de kadın milletvekilleri birbirine girdi. Aylin Nazlıaka'nın kendisini kürsüye kelepçelemesi sonrası çıkan arbede yaralandığı belirtilen AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Ençi, Meclis Genel Kurulu'na tekerlekli sandalye ile geldi.

Meclis'teki yeni anayasa görüşmelerinde Bağımsız Milletvekili Bağımsız Aylin Nazlıaka, Anayasa teklifini protesto amacıyla kendini kürsüye kelepçeledi. 

ARBEDE YAŞANDI

Aylin Nazlıaka'yı ikna çalışmaları sonuç vermeyince AK Parti ve CHP'li milletvekilleri arasında arbede yaşandı. CHP grubunun Şafak Pavey'e vurduğu iddia edilen AK Parti Milletvekili Gökçen Özdoğan Ençi'nin aynı kavgada yaralandığı belirtildi.

TEKERLEKLİ SANDALYE İLE GELDİ

Olayın ardından Genel Kurul'da çıkan kavga büyüdü. AK Parti grubu Gökçen Özdoğan Enç boynundan ve belinden yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Enç, olaydan birkaç saat sonra Genel Kurul salonuna tekerlekli sandalye ile geldi.

ÖNCEKİ HABERLER
Gambiya'daki kaosa askeri müdahale!
ABD'den flaş El Bab açıklaması geldi!
Duvardaki Öcalan çıkarmasını görünce...
Kaçış planı ortaya çıktı! Eğer yakalanmasaymış...
Meclis fena karıştı! Kadın vekiller birbirine girdi
Hercai 14. bölüm fragmanı
Yorumlar 1 yorum