HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta Elvan nereli kaynana Şennur kimdir

Gelinim Mutfakta Elvan Biryol ve kaynanası Şennur Biryol merak ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta Şennur kimdir? Elvan hanım nereli? İşte Gelinim Mutfakta'ya 37. hafta dahil olan yarışmacılar...

Her hafta cuma günü bir yarışmacının elendiği Gelinim Mutfakta'ya her pazartesi yeni yarışmacılar katılıyor. Peki Gelinim Mutfakta'ya 37. hafta dahil olan Elvan Biryol ve kaynanası Şennur Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Gelinim Mutfakta Elvan kimdir? 16 Kasım Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Elvan dahil edildi. Aslen İzmirli olan ve yarışmaya Çanakkale'den katılan Elvan, 7 aylık evli ve henüz bebekleri yok.

Gelinim Mutfakta Şennur kimdir? Elvan'ın kaynanası Şennur Hanım ise aslen Erzurumlu. Şennur hanımın iki gelini ve ikiz torunu var. 

Gelinim Mutfakta 36. Haftanın Sonuçları: Haftanın final gününde açıklanan sonuçlara göre 57 puanla Hatice haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna taktı. Fakat 52 puan alan Cansu'nun elenmesi gerekirken hiç beklenmedik bir şey yaşandı. Ezgi ve Reyhan Hanım, Ezgi'nin annesinin sağlık sorunları olduğu gerekçesiyle çekilme kararı aldı. 

ÖNCEKİ HABERLER
Yarıyıl tatili ne zaman sömestr 15 tatili 2018 hangi ay?
Adliyede tesadüfen gördüğü tacizcisini tutuklattı
Fenerbahçe anlaşma sağladı! İşte yeni antrenör
Hatay AK Parti belediye başkan adayı 2019 seçimlerinde kim oldu
İBB Spor Voleybol takımı bugün Avrupa'da Ajaccio deplasmanında
Okullar ne zaman ara tatil olacak MEB 2019-2020 takvimi
Yorumlar